Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

ŚFN

Śląski Uniwersytet Medycznego w Katowicach jest współorganizatorem Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice 2017, który odbędzie się w dniach od 30 listopada do dnia 2 grudnia 2017 r. w Teatrze Śląskim im. St. Wyspiańskiego (30 listopada 2017 r.) oraz na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach (1-2 grudnia 2017 r.).

Śląski Festiwal Nauki został zainicjowany w 2016 roku we współpracy śląskich uczelni w odpowiedzi na potrzebę promowania nauki oraz edukacji w województwie śląskim.
W trakcie Festiwalu naukowcy oraz popularyzatorzy nauki mają możliwość podzielić się swoją wiedzą, innowacyjnymi wynikami badań oraz ich zastosowaniem w przemyśle i gospodarce, a także zaprezentować wynalazki i najnowsze osiągnięcia.

Głównym zamierzeniem Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice 2017 jest kontynuacja wydarzenia popularnonaukowego na skalę województwa, w którym uczestniczyć będą dzieci i młodzież uczące się na wszystkich etapach edukacji oraz rodziny i osoby indywidualne, w różnych grupach wiekowych. Jednym z nadrzędnych celów jest zebranie w jednym miejscu śląskich uczelni, by przedstawiły swoje zasoby i potencjał naukowy z zakresu różnych dziedzin wiedzy.  

Wydarzenie to będzie okazją do zaprezentowania swoich naukowych zainteresowań oraz dokonań.  

Osoby chętne - pracownicy naukowi, członkowie studenckich kół naukowych oraz studenci i doktoranci Uczelni, którzy nie zgłosili do tej pory chęci udziału w w/w wydarzeniu, mają możliwość przesłać swoje propozycje działań do dnia 28 września 2017 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy do współpracy!


[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.