Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Plakat

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Sympozjum Traumatologicznym, które odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2017 r. w Centrum Konferencyjnym, przy ul. Mickiewicza 29 w Katowicach.

Tegoroczne spotkanie pragniemy poświęcić obrażeniom kończyny górnej i nowoczesnym sposobom ich zaopatrywania. Do udziału w Sympozjum zostali zaproszeni wybitni Wykładowcy, którzy z pewnością zapewnią najwyższy poziom merytoryczny prezentowanych referatów. Liczymy również na aktywny udział Państwa w konstruktywnej i twórczej dyskusji.
Wielkim zaszczytem jest Honorowy Patronat szanowanych Osobistości naszego regionu. Podziękowania składamy Wystawcom, za deklarację partnerstwa oraz przedstawienia najnowszych rozwiązań materiałowo-konstrukcyjnych implantów, które są pomocne w wyborze nowatorskich metod operacyjnych.
Wierzymy, że Sympozjum, które odbędzie się w miejscu legendarnych już wydarzeń naukowych oraz wieloletnich Zebrań Oddziału Śląskiego PTOiTr., będzie ważne i stanie się okazją do rozpropagowania istotnych osiągnięć specjalizacji oraz miejscem wymiany własnych poglądów.

Życzymy Państwu owocnych obrad oraz miłego pobytu w stolicy województwa!

Z poważaniem
Organizatorzy Sympozjum

 

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

Program

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.