Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Uprzejmie informuję, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie od prof. dr hab. n. o zdr. inż. Aleksandra Owczarka  do udziału w Konferencji Naukowo-szkoleniowej Polskiej Grupy Narodowej ISCB oraz jednostek Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach  która odbędzie się w Sosnowcu na Wydziale Nauk Farmaceutycznych w dniach 14-15 października 2022 roku.

Tematyka konferencji:

• klasyczne i nieklasyczne metody statystyczne,
  • uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja,
  • analiza szeregów czasowych,
  • metody hybrydowe,
  • epidemiologia i zdrowie publiczne

Terminarz konferencji:

• Zgłoszenia na konferencję, poprzez wypełnienie oraz wysłanie formularza zgłoszeniowego do 4 września 2022 r.,
  • Przyjmowanie abstraktów referatów lub plakatów nadesłanych podczas rejestracji lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 11 września,
  • kwalifikacja nadesłanych abstraktów do 25 września 2022 r.

Przesłane i zakwalifikowane streszczenia zostaną umieszczone i udostępnione w książce abstraktów z nr ISBN.
          Pierwszy dzień konferencji będzie dniem szkoleniowym.
Na drugi dzień zaplanowano prezentacje referatów i plakatów

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu