Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

obraz dekoracyjny do wiadomości

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie od Prorektora ds. Medycznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiegow Kielcach do udziału w bezpłatnej konferencji, która odbędzie się w formie hybrydowej  pt.:” Current opinion indiabetes- challenges and hopes for the 21st century”,  oraganizowanej w Collegium Medicum Uniwersytetu J. Kochanowskiego w Kielcach w dniu 01.06.2022 r. w godzinach 15:00-18:00.

Rejestracja do wydarzenia dostępna jest za pośrednictwem strony internetowej

Program:

15:00-15:15 Ceremonia Otwarcia
15:15-15:45 Współczesne możliwości leczenia chirurgicznego otyłości
15:45-16:15 Indications, choice and endocrine consequences and complications of obesity surgery
16:15-16:45 Pathogenetic implications of proinsulin mishandling
16:45-17:15 How has it happened, that the diabetology has  become the most exciting part of all medicine?
17:15-17:45 Diabetes treatment reimbursement in European Union countries
17:45-18:00 Panel dyskusyjny
18:00 Uwagi końcowe

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.