Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

logo sum

Zapraszamy do udziału w II Konferencji „Zagrożenie otyłością w różnych okresach życia - Otyłość w czasach pandemii COVID-19”, które odbędzie się w formie hybrydowej w dniu 2 czerwca 2022 r., w Auli Uniwersyteckiej im. Prof. W. Zahorskiego w Katowicach-Ligocie. Wydarzenie będzie również transmitowane na platformie YouTube.

Konferencja będzie realizowana w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki, „Społeczna Odpowiedzialność Nauki – Popularyzacja Nauki i Promocja Sportu”. Jej celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej problemu otyłości w każdej grupie wiekowej i zaproponowanie rozwiązań, które pomogą w lepszym poznaniu choroby oraz jej leczeniu i zapobieganiu. Przedmiotem tegorocznego spotkania będzie również porównanie wniosków uzyskanych w trakcie przeprowadzanych spotkań warsztatowych oraz ubiegłorocznej Konferencji z zaktualizowaną wiedzą naukową i rekomendacjami dla wszystkich zainteresowanych, z uwzględnieniem wpływu pandemii COVID-19 na problematykę otyłości.

Wykładowcami będą uznani w reprezentowanych w swojej dziedzinie dyscyplinach eksperci ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez wypełnienie właściwego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej: https://konferencja-zagrozenie-otyloscia.sum.edu.pl/.

Serdecznie zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Konferencji!

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.