Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

ministerstwo zdrowia logo

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęła informacja, dotycząca przyjęcia Programu Pracy przez Komisję Europejską na 2022 rok w dziedzinie zdrowia 2021-2027 (Eu4 Health). Opis proponowanych działań dostępny jest na stronie https://webgate.ec.europa.eu/dyna/bp-portal/index_submit.cfm.

Ponadto, uprzejmie informujemy, że w związku z przyjęciem dokumentu ”Healthier together” KE ogłosiła nabór na najlepsze zrealizowane praktyki w zakresie chorób niezakaźnych.

Na portalu https://webgate.ec.europa.eu/dyna/bp-portal/ do 15 maja 2022 można zgłaszać zrealizowane praktyki w zakresie:

-chorób sercowo-naczyniowych;
              -cukrzycy;
              -przewlekłych chorób układu oddechowego;
              -determinantów zdrowotnych.

Szczegółowy sposób zgłaszania zrealizowanych w ww. zakresie projektów oraz kryteria wyboru najlepszych praktyk znajdują się na ww. stronie.
W przypadku zainteresowania ofertą, uprzejmie proszę o kontakt z pracownikiem Sekcji ds. Badań Naukowych pod numerem telefonu 032 208 3540.
W przypadku pytań lub wątpliwości w zakresie aplikacji do ww. projektów uprzejmie proszę o kontakt z Panią Krystyną Drogoń - pracownikiem Biura Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Zdrowia (tel. 22 53 00197 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu