Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

ministerstwo zdrowia logo

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęła informacja, dotycząca przyjęcia Programu Pracy przez Komisję Europejską na 2022 rok w dziedzinie zdrowia 2021-2027 (Eu4 Health). Opis proponowanych działań dostępny jest na stronie https://webgate.ec.europa.eu/dyna/bp-portal/index_submit.cfm.


Ponadto, uprzejmie informujemy, że w związku z przyjęciem dokumentu ”Healthier together” KE ogłosiła nabór na najlepsze zrealizowane praktyki w zakresie chorób niezakaźnych.

 Na portalu https://webgate.ec.europa.eu/dyna/bp-portal/ do 15 maja 2022 można zgłaszać zrealizowane praktyki w zakresie:

              -chorób sercowo-naczyniowych; 
              -cukrzycy; 
              -przewlekłych chorób układu oddechowego;
              -determinantów zdrowotnych.                                                      
 
Szczegółowy sposób zgłaszania zrealizowanych w ww. zakresie projektów oraz kryteria wyboru najlepszych praktyk znajdują się na ww. stronie.
W przypadku zainteresowania ofertą, uprzejmie proszę o kontakt z pracownikiem Sekcji ds. Badań Naukowych pod numerem telefonu 032 208 3540.
W przypadku pytań lub wątpliwości w zakresie aplikacji do ww. projektów uprzejmie proszę o kontakt z Panią Krystyną Drogoń - pracownikiem Biura Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Zdrowia (tel. 22 53 00197 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.