Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w konferencji „Litseum 2022", która odbędzie się w formie stacjonarnej w dniach 26-27 maja 2022 roku w Kaunas, na Litwie. Dokładny adres Konferencji zostanie podany bliżej terminu wydarzenia. Konferencja jest dedykowana dla całej społeczności akademickiej oraz umożliwia podzielenie się własnymi pracami naukowymi z dziedziny medycyny ratunkowej na międzynarodowym forum.

Rejestracja udziału w Konferencji odbywa się poprzez zgłoszenie abstraktu. Opłata konferencyjna dla wszystkich uczestników wynosi 35 euro. Zgłoszenia wystąpień trwają do 10 kwietnia 2022 roku.

Wszystkie zgłoszenia należy kierować drogą elektroniczną na właściwy adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pozostałe szczegółowe informacje na temat konferencji znajdą Państwo również na stronie internetowej: https://litsem2022.lt/present-poster

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.