Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w wydarzeniu 5th Annual Teknofest Aerospace and Technology Festival (TEKNOFEST 2022) który odbędzie się w dniach od 30 sierpnia 2022r. do 04 września 2022r. w Turcji. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Tureckiego Zespołu technologicznego (Turkish Technology Team Foundation) oraz Ministerstwo Przemysłu i Technologii Republiki Turcji.

Celem tego wydarzenia jest podniesienie kompetencji w dziedzinie nauk ścisłych i inżynieryjnych, w tym m.in. w obszarze biotechnologii.  Jest to wydarzenie cykliczne o charakterze naukowym skierowanym do młodych ludzi w tym studentów

Udział w tym projekcie umożliwia uczestnictwo w konkursach dotyczących m.in.:

  • biotechnologii medycznej,
  • biotechnologii zwierzęcej,
  • biotechnologii mikrobiologicznej i przemysłowej,
  • biotechnologii roślin,
  • inżynierii biomedycznej
  • a także biologii systemów.


Udział w projekcie umożliwia ponadto wyjazdy do firm technologicznych oraz podjęcia staży w Turcji.

Termin rejestracji do udziału w wydarzeniu upływa z dniem 28 lutego 2022.r Formularz dostępny jest na stronie internetowej:  https://teknofest.org/en/ gdzie znajdą Państwo również pozostałe szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.