Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

  Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w VIII Ogólnopolskim Sympozjum Biomedycznym ESKULAP, które odbędzie się w formie stacjonarnej oraz on-line w dniach 4-5 grudnia 2021 roku w Lublinie z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. Podczas spotkania będą poruszane tematy obejmujące szeroki zakres branży medycznej i nauk pokrewnych.

  Wydarzenie jest dedykowane dla pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz pasjonatów wymienionych obszarów nauki oraz stanowi okazję do przedstawienia interesujących zagadnień uzyskanych w ramach realizacji własnych badań naukowych, prac dyplomowych, doktorskich czy prac przeglądowych, w tym także opublikowania swoich prac naukowych w formie rozdziału w monografii naukowej.

  Tegoroczna edycja Sympozjum kładzie szczególny nacisk na następujące kwestie:

  • choroby nowotworowe;
  • biocybernetyka w medycynie;
  • choroby cywilizacyjne;
  • inżynieria biomedyczna;
  • innowacyjne metody leczenia (terapie genowe, komórki macierzyste i inne);
  • ekonomia i finanse projektów medycznych/placówek medycznych/firm branżowych;
  • regulacje prawne zagadnień etycznych związanych z biomedycyną.

    Rejestracja udziału w Sympozjum odbywa się jeszcze w dwóch turach. II tura rejestracji trwa do 16.09.2021 r., natomiast III tura od 17.09.2021 r. do 18.11.2021 r. Opłata konferencyjna dla wszystkich uczestników wynosi 299 zł brutto w II turze rejestracji oraz 329 zł brutto w III turze rejestracji. W ramach powyższych opłat uczestnik otrzymuje możliwość m.in. udziału w Sympozjum oraz wygłoszenia jednej pracy, natomiast za każde kolejne wystąpienie obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 50% wniesionej kwoty konferencyjnej.

   Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej: www.sympozjum-eskulap.pl, gdzie znajdą Państwo również pozostałe szczegółowe informacje na temat sympozjum.

  Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.