Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

plakat wydarzenia

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie z Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie do udziału w naukowej sesji posterowej p.t. Innowacyjne rozwiązania technologiczne: systemy, metody, aparatura w produkcji surowców, kosmetyków i przemyśle kosmetycznym”, która odbędzie się w formie on-line podczas X Międzynarodowych Targów Home & Personal Care Ingredients (HPCI) w dniach 22-23 IX 2021 r.

Zaproszenie jest skierowane do pracowników naukowych, studentów oraz absolwentów szkół wyższych i stanowi okazję do zaprezentowania wyników badań własnych lub doniesień z najnowszych badań naukowych, dotyczących nowych technologii, nowatorskich metod pozyskiwania i analizy surowców do produkcji kosmetyków, ciekawych metod wytwarzania różnorodnych form fizykochemicznych preparatów kosmetycznych, zastosowania urządzeń produkcyjnych i aparatury kontrolno-pomiarowej w branży, a także stwarza możliwość bezpośredniej potencjalnej komercjalizacji wyników badań, dzięki merytorycznej dyskusji z przedsiębiorcami.

Zgłoszenia udziału w sesji posterowej są bezpłatne i następują wyłącznie w formie elektronicznej poprzez wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie  go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 3 września 2021 r. W tytule maila należy wpisać: Zgłoszenie – sesja posterowa HPCI.

Szczegółowe informacje dotyczące sesji posterowej, wytyczne techniczne oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej: https://wsiiz.pl/o-uczelni/sesja-posterowa-hpci.

Serdecznie zachęcamy do udziału w sesji.

Pobierz:
Formularz zgłoszenia do sesji posterowej HPCI END 2021