Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

plakat wydarzenia

 

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie z Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie do udziału w naukowej sesji posterowej p.t. Innowacyjne rozwiązania technologiczne: systemy, metody, aparatura w produkcji surowców, kosmetyków i przemyśle kosmetycznym”, która odbędzie się w formie on-line podczas X Międzynarodowych Targów Home & Personal Care Ingredients (HPCI) w dniach 22-23 IX 2021 r.

Zaproszenie jest skierowane do pracowników naukowych, studentów oraz absolwentów szkół wyższych i stanowi okazję do zaprezentowania wyników badań własnych lub doniesień z najnowszych badań naukowych, dotyczących nowych technologii, nowatorskich metod pozyskiwania i analizy surowców do produkcji kosmetyków, ciekawych metod wytwarzania różnorodnych form fizykochemicznych preparatów kosmetycznych, zastosowania urządzeń produkcyjnych i aparatury kontrolno-pomiarowej w branży, a także stwarza możliwość bezpośredniej potencjalnej komercjalizacji wyników badań, dzięki merytorycznej dyskusji z przedsiębiorcami.

Zgłoszenia udziału w sesji posterowej są bezpłatne i następują wyłącznie w formie elektronicznej poprzez wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie  go na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 3 września 2021 r. W tytule maila należy wpisać: Zgłoszenie – sesja posterowa HPCI.

Szczegółowe informacje dotyczące sesji posterowej, wytyczne techniczne oraz regulamin znajdują się na stronie internetowej: https://wsiiz.pl/o-uczelni/sesja-posterowa-hpci.

Serdecznie zachęcamy do udziału w sesji.

 

Pobierz:
Formularz zgłoszenia do sesji posterowej HPCI END 2021

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.