Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo Uniwersity Edinburgh

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie z The University of Edinburgh Medical School do zgłaszania aplikacji w ramach programu stypendialnego pn. „Polish School of Medicine Memorial Fund Scholarship Programmes 2021/2022”.

Program ten umożliwia uczestnictwo w sześciodniowym kursie on-line Edinburgh Level 2 Cardiac CT, skierowanym dla polskich naukowców medycznych kształcących się w dziedzinie kardiologii w obszarze diagnostyki obrazowej układu krwionośnego:

• z rozpoczętą karierą zawodową, tj. w ciągu 10 lat od zdobycia wykształcenia medycznego;
  • pracujących w polskich uczelniach medycznych i instytutach badawczych;
  • zaangażowanych w dalszy rozwój badań i pogłębianie wiedzy z zakresu diagnostyki obrazowej układu krwionośnego;
  • z doskonałą znajomością języka angielskiego (potwierdzoną certyfikatem).

Finansowanie w ramach ww. programu pokrywa wyłącznie koszt opłaty za kurs według stawki przeznaczonej dla praktykanta. Termin składania wniosków upływa z dniem 15 lipca 2021 r. o godzinie 17:00. Szczegółowe informacje dotyczące programu, w tym listę dokumentów uzupełniających zgłoszenie, znajdą Państwo w załączonym pliku.

W przypadku pytań w zakresie procedury aplikacyjnej prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorem Programu - Panią Dr Marią Dlugolecką-Graham MBE pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku zainteresowania zgłoszeniem oraz w związku z koniecznością załączenia do aplikacji listu poparcia od Rektora lub Prorektora uczelni, uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się w tym zakresie do Pana mgr Marcina Grzelca – pracownika Sekcji ds. Badań Naukowych Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM w Katowicach, dostępnego pod numerem 32 208 3531, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 9 lipca 2021 r.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie.

[Przesłano przez: Marcin Grzelec]

SUM © 2016-2021