Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Logo Uniwersity Edinburgh

Uprzejmie informujemy, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie z The University of Edinburgh Medical School do zgłaszania aplikacji w ramach programu stypendialnego pn. „Polish School of Medicine Memorial Fund Scholarship Programmes 2021/2022”.

Program ten umożliwia uczestnictwo w sześciodniowym kursie on-line Edinburgh Level 2 Cardiac CT, skierowanym dla polskich naukowców medycznych kształcących się w dziedzinie kardiologii w obszarze diagnostyki obrazowej układu krwionośnego:

  • z rozpoczętą karierą zawodową, tj. w ciągu 10 lat od zdobycia wykształcenia medycznego;
  • pracujących w polskich uczelniach medycznych i instytutach badawczych;
  • zaangażowanych w dalszy rozwój badań i pogłębianie wiedzy z zakresu diagnostyki obrazowej układu krwionośnego;
  • z doskonałą znajomością języka angielskiego (potwierdzoną certyfikatem).

Finansowanie w ramach ww. programu pokrywa wyłącznie koszt opłaty za kurs według stawki przeznaczonej dla praktykanta. Termin składania wniosków upływa z dniem 15 lipca 2021 r. o godzinie 17:00. Szczegółowe informacje dotyczące programu, w tym listę dokumentów uzupełniających zgłoszenie, znajdą Państwo w załączonym pliku.

W przypadku pytań w zakresie procedury aplikacyjnej prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorem Programu - Panią Dr Marią Dlugolecką-Graham MBE pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W przypadku zainteresowania zgłoszeniem oraz w związku z koniecznością załączenia do aplikacji listu poparcia od Rektora lub Prorektora uczelni, uprzejmie prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się w tym zakresie do Pana mgr Marcina Grzelca – pracownika Sekcji ds. Badań Naukowych Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM w Katowicach, dostępnego pod numerem 32 208 3531, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 9 lipca 2021 r.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie.

 

Program

[Przesłano przez: Marcin Grzelec]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.