Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

plakat VI Warszawskie Seminarium UroRadioOnkologii

Uprzejmie zapraszamy na VI Warszawskie Seminarium UroRadioOnkologii, które odbędzie się w formie on-line dnia 21.11.2020 w godzinach 8:00-15:50.

Wydarzenie będzie dotyczyć tematyki badań obrazowych, onkoeuroekonomii oraz raka nerki, prostaty i pęcherza. Prelegenci będą analizować najbardziej aktualne problemy danych dziedzin z różnych punktów widzenia, w celu znalezienia nowych rozwiązań i zapewnienia jak najlepszej opieki pacjentom.

Udział w wirtualnym spotkaniu jest możliwy po uprzedniej bezpłatnej rejestracji na stronie: www.debaty-zdrowie.pl/uroradioonkologia/ lub poprzez przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. danych zawierających imię, nazwisko, specjalizację, numer telefonu, adres mailowy i numer PWZ (prawo wykonywania zawodu) osoby zainteresowanej uczestnictwem w spotkaniu.

Serdecznie zachęcamy do udziału w ww. wydarzeniu.

[Przesłano przez: Marcin Grzelec]

SUM © 2016-2020