Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

logo Onkogranty IV

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Polskiej Ligi Walki z Rakiem ogłosił nabór wniosków do IV edycji konkursu Onkogranty, którego celem jest dofinansowanie oryginalnych projektów badawczych z dziedziny polityki zdrowotnej i zdrowia publicznego w obszarze walki z rakiem, twórczo nawiązujących do Strategii Walki z Rakiem w Polsce 2015-2024 (http://www.walkazrakiem.pl/sites/default/files/prosta_strona/pliki_do_pobrania/strategia_walki_z_rakiem_w_polsce_2015_-_2024_pl.pdf).

W IV edycji konkursu najlepsze projekty zostaną wyłonione w trzech kategoriach:

  1. Onkologia w czasach pandemii,
  2. Onkologia w warunkach domowych,
  3. Jak poprawić skuteczność profilaktyki pierwotnej i wtórnej?


Powyższa oferta jest skierowana bezpośrednio do naukowców lub zespołów badawczych zatrudnionych w publicznych uczelniach i instytutach badawczych. W ramach konkursu Polska Liga Walki z Rakiem zapewnia finansowanie projektów realizowanych przez okres od 1 do 6 miesięcy od podpisania umowy, w wysokości dla jednego projektu wynoszącej od 3 000 zł do 13 000 zł.

Nabór wniosków do ww. konkursu jest prowadzony do dnia 12 października 2020 r. Wnioski można składać pocztą tradycyjną na adres Fundacji Polska Liga Walki z Rakiem, ul. Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa lub w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje dotyczące procedury składania wniosków do ww. konkursu znajdują się w Regulaminie konkursu, zamieszczonym na stronie internetowej Fundacji Ligi Walki z Rakiem pod adresem: https://ligawalkizrakiem.pl/projekty/177-onkologiczny-fundusz-grantowy/363-konkurs-grantowy-onkogranty-iv, gdzie znajdą Państwo również wzór formularza o dofinansowanie.

Zachęcamy do skorzystania z powyższej oferty oraz do informowania o niej potencjalnych zainteresowanych.

 
[Przesłano przez: Marcin Grzelec]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.