Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

logo Onkogranty IV

Uprzejmie informujemy, że Zarząd Polskiej Ligi Walki z Rakiem ogłosił nabór wniosków do IV edycji konkursu Onkogranty, którego celem jest dofinansowanie oryginalnych projektów badawczych z dziedziny polityki zdrowotnej i zdrowia publicznego w obszarze walki z rakiem, twórczo nawiązujących do Strategii Walki z Rakiem w Polsce 2015-2024 (http://www.walkazrakiem.pl/sites/default/files/prosta_strona/pliki_do_pobrania/strategia_walki_z_rakiem_w_polsce_2015_-_2024_pl.pdf).

W IV edycji konkursu najlepsze projekty zostaną wyłonione w trzech kategoriach:

1. Onkologia w czasach pandemii,
  2. Onkologia w warunkach domowych,
  3. Jak poprawić skuteczność profilaktyki pierwotnej i wtórnej?

Powyższa oferta jest skierowana bezpośrednio do naukowców lub zespołów badawczych zatrudnionych w publicznych uczelniach i instytutach badawczych. W ramach konkursu Polska Liga Walki z Rakiem zapewnia finansowanie projektów realizowanych przez okres od 1 do 6 miesięcy od podpisania umowy, w wysokości dla jednego projektu wynoszącej od 3 000 zł do 13 000 zł.

Nabór wniosków do ww. konkursu jest prowadzony do dnia 12 października 2020 r. Wnioski można składać pocztą tradycyjną na adres Fundacji Polska Liga Walki z Rakiem, ul. Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa lub w formie elektronicznej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Szczegółowe informacje dotyczące procedury składania wniosków do ww. konkursu znajdują się w Regulaminie konkursu, zamieszczonym na stronie internetowej Fundacji Ligi Walki z Rakiem pod adresem: https://ligawalkizrakiem.pl/projekty/177-onkologiczny-fundusz-grantowy/363-konkurs-grantowy-onkogranty-iv, gdzie znajdą Państwo również wzór formularza o dofinansowanie.

Zachęcamy do skorzystania z powyższej oferty oraz do informowania o niej potencjalnych zainteresowanych.

[Przesłano przez: Marcin Grzelec]

SUM © 2016-2020