Logo EFC

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Fundacja EFC ogłosiła nabór prac do trzeciej edycji Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego. Wyróżnienie przyznawane jest autorom artykułów – naukowcom, edukatorom oraz dziennikarzom, których prace w sposób nieszablonowy przyczyniły się do pogłębienia debaty o edukacji w Polsce.

Konkurs składa się z dwóch etapów: najpierw prace zostaną poddane ocenie przez recenzentów, następnie decyzją kapituły, w której skład wejdą m. in. przedstawiciele Polskiej Akademii Nauk oraz Uniwersytetu Warszawskiego, zostaną wyłonieni laureaci konkursu.

Nagroda w wysokości 10 000 zł przyznawana jest w trzech kategoriach: publicystycznej, naukowej oraz specjalistycznej.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, nabór wniosków odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: https://efc.edu.pl/programy/NagrodaCzerneckiego do 30 czerwca br.

Więcej informacji dotyczących konkursu oraz jego regulamin mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Fundacji: https://efc.edu.pl/programy/konkursczerneckiego/kryteriairegulamin.

W przypadku ewentualnych pytań, osoby zainteresowane udziałem w konkursie uprzejmie proszę o kontakt z pracownikiem Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM, Panią mgr Joanną Rozbicką (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

 

 
[Przesłano przez: Joanna Rozbicka]