Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo EFC

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Fundacja EFC ogłosiła nabór prac do trzeciej edycji Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego. Wyróżnienie przyznawane jest autorom artykułów – naukowcom, edukatorom oraz dziennikarzom, których prace w sposób nieszablonowy przyczyniły się do pogłębienia debaty o edukacji w Polsce.

Konkurs składa się z dwóch etapów: najpierw prace zostaną poddane ocenie przez recenzentów, następnie decyzją kapituły, w której skład wejdą m. in. przedstawiciele Polskiej Akademii Nauk oraz Uniwersytetu Warszawskiego, zostaną wyłonieni laureaci konkursu.

Nagroda w wysokości 10 000 zł przyznawana jest w trzech kategoriach: publicystycznej, naukowej oraz specjalistycznej.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, nabór wniosków odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: https://efc.edu.pl/programy/NagrodaCzerneckiego do 30 czerwca br.

Więcej informacji dotyczących konkursu oraz jego regulamin mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej Fundacji: https://efc.edu.pl/programy/konkursczerneckiego/kryteriairegulamin.

W przypadku ewentualnych pytań, osoby zainteresowane udziałem w konkursie uprzejmie proszę o kontakt z pracownikiem Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM, Panią mgr Joanną Rozbicką (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

[Przesłano przez: Joanna Rozbicka]

SUM © 2016-2020