Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo ABM

Informujemy, iż Agencja Badań Medycznych, której jednym z kluczowych zadań jest wspieranie działalności innowacyjnej w ochronie zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju niekomercyjnych badań klinicznych, ogłosiła nabór na ekspertów zewnętrznych oceniających pod względem merytorycznym wnioski o dofinansowanie projektów naukowych.

Kandydatem na eksperta realizującego zadania na rzecz Agencji Badań Medycznych może być osoba, która posiada:
a) co najmniej stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu
lub
b) co najmniej wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, nauk inżynieryjno-technicznych lub nauk społecznych
oraz
c) udokumentowane co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze naukowym, gospodarczym lub finansowym.

Nabór kandydatów odbywa się w trybie ciągłym. Osoby zainteresowane zgłoszeniem do bazy ekspertów proszone są o przesłanie w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź listem poleconym na adres Agencja Badań Medycznych, ul. Stanisława Moniuszki 1 A, 00-014 Warszawa następujących dokumentów:
• wniosku o wpis do Bazy kandydatów (zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Regulaminu powoływania i współpracy z ekspertami zewnętrznymi ABM),
• oświadczenia kandydata na eksperta ABM (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Regulaminu),
• kopii dokumentów poświadczających wykształcenie,
• kopii dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe.
Szczegółowe informacje na temat naboru oraz Regulamin powoływania i współpracy z ekspertami zewnętrznymi Agencji Badań Medycznych znajdują się na stronie ABM w zakładce „Dla Ekspertów”:

[Przesłano przez: Danuta Prokop]

SUM © 2016-2019