Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Logo ABM

Informujemy, iż Agencja Badań Medycznych, której jednym z kluczowych zadań jest wspieranie działalności innowacyjnej w ochronie zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju niekomercyjnych badań klinicznych, ogłosiła nabór na ekspertów zewnętrznych oceniających pod względem merytorycznym wnioski o dofinansowanie projektów naukowych.

Kandydatem na eksperta realizującego zadania na rzecz Agencji Badań Medycznych może być osoba, która posiada:
a) co najmniej stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu
lub
b) co najmniej wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych, nauk inżynieryjno-technicznych lub nauk społecznych
oraz
c) udokumentowane co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze naukowym, gospodarczym lub finansowym.

Nabór kandydatów odbywa się w trybie ciągłym. Osoby zainteresowane zgłoszeniem do bazy ekspertów proszone są o przesłanie w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź listem poleconym na adres Agencja Badań Medycznych, ul. Stanisława Moniuszki 1 A, 00-014 Warszawa następujących dokumentów:
• wniosku o wpis do Bazy kandydatów (zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Regulaminu powoływania i współpracy z ekspertami zewnętrznymi ABM),
• oświadczenia kandydata na eksperta ABM (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Regulaminu),
• kopii dokumentów poświadczających wykształcenie,
• kopii dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe.
Szczegółowe informacje na temat naboru oraz Regulamin powoływania i współpracy z ekspertami zewnętrznymi Agencji Badań Medycznych znajdują się na stronie ABM w zakładce „Dla Ekspertów”:
https://abm.gov.pl/nabor-na-ekspertow-zewnetrznych-oceniajacych-pod-wzgledem-merytorycznym-wnioski-o-dofinansowanie-projektow-naukowych/


[Przesłano przez: Danuta Prokop]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.