Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Baner

W związku z przystąpieniem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do współorganizacji IV edycji Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice, który odbędzie się w dniach od 25 do 27 stycznia 2020 r., zapraszamy do czynnego włączenia się w organizację wydarzenia.

Głównym zamierzeniem jest kontynuacja wydarzenia popularnonaukowego na skalę województwa, w którym uczestniczyć będą dzieci i młodzież uczące się na wszystkich etapach edukacji oraz rodziny i osoby indywidualne, w różnych grupach wiekowych. Hasło przewodnie czwartej edycji festiwalu brzmi NAUKA JEST BLIŻEJ.
Już po raz czwarty nauczyciele akademiccy, opiekunowie i członkowie kół naukowych oraz aktywni naukowo i kulturalnie studenci i doktoranci będą mogli zaprezentować swoje dokonania, pasje i zainteresowania poprzez różne formy popularyzacji nauki, m.in.: wykłady, warsztaty, stanowiska pokazowe, wystawy, przedstawienia, koncerty. Propozycje popularnonaukowe mogą być składane w następujących obszarach wiedzy:
• humanistyczno-społecznym,
• przyrodniczym,
• nauk ścisłych,
• nauk technicznych,
• medycyny i zdrowia,
• sztuki.
Nabór dotyczy aktywności zgłaszanych do głównych wydarzeń festiwalowych, które będą odbywały się 26 i 27 stycznia 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Ostateczny termin naboru zgłoszeń upływa 31 października 2019 r. Aby dokonać zgłoszenia, należy założyć konto w systemie zgłoszeniowym (https://rejestracja-sfnk.us.edu.pl). Formularz elektroniczny zapewnia możliwość kierowania uwag organizacyjnych bezpośrednio do każdego zgłoszenia i ma możliwość wielokrotnej edycji (aż do momentu ostatecznego wysłania zgłoszenia).
Osoby zgłaszające swój udział w festiwalu prosimy o poinformowanie koordynatora ŚFN z ramienia Uczelni Panią Aleksandrę Wilk, dostępną pod numerem telefonu 32/20 83 632 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o dokonaniu zgłoszenia, uwzględniając następujące wytyczne: wskazanie koordynatora ze strony jednostki (imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail, nazwa jednostki); wskazanie rodzaju uczestnictwa (wykład, warsztat, pokaz naukowy, stanowisko pokazowe) wraz z krótkim opisem; planowane zapotrzebowania, w celu właściwego przygotowania do uczestnictwa w festiwalu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 
[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.