Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Koronawirus

KOMUNIKAT Nr 1/2021
Kanclerza

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
z dnia 01.06.2021 r.

W sprawie zasad korzystania z Domów Studenckich (DS) Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w roku akademickim 2020/2021 oraz pobytu w okresie wakacyjnym  w związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiczną.

 1. Osoby zakwaterowane w DS mogą przebywać na terenie akademików należących do tego samego Zespołu Domów Studenta.
 1. Wykwaterowanie i odbiór rzeczy osobistych z DS odbywa się w terminie do 30.06. br., zgodnie z zapisami § 32 ust. 1 pkt 5 „Regulaminu przyznawania świadczeń dla studentów SUM”, po uprzednim ustaleniu terminu z Kierownikiem Domu Studenta:
  • Kierownik Domu Studenta w Sosnowcu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 32 364 13 22,
  • Kierownik Zespołu Domów Studenckich w Zabrzu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   32 375 5037,
  • Kierownik Zespołu Domów Studenckich w Katowicach-Ligocie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 32 208 8581 lub 8582 lub 8570.
 1. Za zgodą Kierownika DS istnieje możliwość współudziału osób trzecich podczas wykwaterowywania się studenta z DS i odbieraniu przez niego rzeczy osobistych, przy zachowaniu obowiązujących na terenie DS zasad reżimu sanitarnego (m.in. noszenie maseczek, przestrzeganie dystansu, ograniczenia liczby osób w pomieszczeniach).
 1. Domy studenckie, zgodnie z § 14 Regulaminu DS mogą być wykorzystywane w okresie wakacyjnym jako baza noclegowa, a kwaterunek odbywa się na zasadach obowiązujących w roku akademickim 2020/2021, czyli jeden pokój dla jednej osoby z wyłączeniem osób prowadzących wspólne gospodarstwo domowe.


Kanclerz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ireneusz Ryszkiel

 


[Przesłano przez: Aleksandra Soja]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.