Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

W związku z wpływającymi od studentów, doktorantów oraz pracowników wnioskami o sprawdzenie poprawności zgłoszenia na szczepienie przeciw Covid-19, dokonanego poprzez Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, uprzejmie informujemy, że w tym celu Uczelnia uruchomiła formularz: https://forms.sum.edu.pl/szpital.

Formularz skierowany jest do pracowników Uczelni oraz polskich studentów i doktorantów (osób posiadających numer pesel), którzy:
zadeklarowali chęć przyjęcia szczepienia przeciw Covid-19 i w terminach wskazanych przez Uczelnię tj. do dnia 22 grudnia 2020 r. oraz do dnia 10 stycznia br. dokonali zgłoszenia poprzez formularz udostępniony na stronie Uczelni.

Brak potwierdzenia w bazie Uczelni oznacza brak rejestracji co może być spowodowane wpisaniem niepoprawnego numeru Pesel podczas dokonanego zgłoszenia.

Ponadto Centrum e-Zdrowia poinformowało, że lekarz może wystawić e-skierowanie osobie, która kwalifikuje się do szczepienia w ramach trwającego etapu a nie otrzymała jeszcze e-skierowania.

[Przesłano przez: Justyna Skolik]

SUM © 2016-2021