Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

 

Komunikat informacyjny na temat szczepień przeciw Covid-19

Nawiązując do licznych zażaleń wpływających od studentów, doktorantów oraz pracowników Uczelni na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dot. spraw związanych z organizacją szczepień, 
w tym w zakresie niewystawienia skierowania, niemożności ustalenia terminu szczepienia, odwołania zaplanowanego szczepienia, zmiany miejsca szczepienia oraz innych sytuacji związanych z procesem szczepień informujemy, że Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach nie jest jednostką odpowiedzialną za proces szczepień przeciw Cowid-19.

Uczelnia zbierała jedynie deklaracje zainteresowanych szczepieniem studentów, nauczycieli akademickich oraz pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, które następnie zostały przekazane szpitalom węzłowym.

Na podstawie przekazanych przez Uczelnię danych osobowych Szpital węzłowy zobowiązany był do ich dalszego przekazania do systemu P1, celem wygenerowania e-skierowania. Tak więc wystawienie skierowania na szczepienie pozostaje niezależne od Uczelni. SUM nie posiada informacji o fakcie wystawienia skierowania poszczególnym osobom.

Ze względu na dystrybucję szczepionek do poszczególnych podmiotów leczniczych odpowiedzialnych za realizację szczepień, ewentualne pytania dotyczące terminu wykonania szczepienia, zmiany miejsca realizacji szczepienia lub innych spraw związanych z jego wykonaniem proszę kierować bezpośrednio do koordynatorów szczepień w szpitalach węzłowych.

Odnosząc się do pytań w jaki sposób informowane są osoby o szczepieniu wyjaśniamy, że wybór formy przekazanie powyższego jest sprawą szpitala węzłowego. Z informacji pozyskanych dotychczas wynika, że szpitale kontaktują się najczęściej telefonicznie.

Uczelnia także nie odpowiada, za utrudniony kontakt telefoniczny lub mailowy 
z koordynatorami konkretnego szpitala węzłowego. Informujemy, że dane koordynatora winny być dostępne na stronach internetowych szpitali.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.