Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

W dniu 29.12.2020 r. Ministerstwo Zdrowia wydłużyło okres zgłoszenia do szczepień przeciw COVID-19 (https://www.gov.pl/web/nauka/szczepimysie--szczepienia-przeciw-covid-19-dla-pracownikow-i-studentow-kierunkow-medycznych).
Zainteresowanych szczepieniem:
1. studentów, w tym na kierunkach prowadzonych w języku angielskim,
2. doktorantów,
3. wszystkich pracowników, w tym administracyjnych, technicznych, pomocniczych itd. – bez względu na formę zatrudnienia,

którzy dotychczas nie wypełnili formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej SUM do dnia 23.12.2020 r. informujemy, że w okresie od 4 stycznia do 8 stycznia 2021 r. na stronie internetowej SUM dostępny będzie formularz elektroniczny, który należy wypełnić. Zapisujący się otrzyma zwrotną informację z potwierdzeniem wpływu zgłoszenia do SUM.

Równocześnie informujemy, że dotychczasowe deklaracje do szczepień przeciw Covid-19 złożone poprzez aplikację do dnia 23.12.2020 r. przez studentów, doktorantów i pracowników Uczelni zostały przekazane szpitalom węzłowym w terminie. Niezależne od Uczelni pozostaje wystawienie skierowania na szczepienie. Pracownicy SUM, którzy w poprzednim naborze nie dokonali wyboru szpitala w czasie określonym w sms, a wypełnili formularz zgłoszeniowy, zostali przypisani do szpitali według miejsca zatrudnienia w SUM i nie powinni wypełniać ponownego zgłoszenia.

Studenci zostali przypisani szpitalom klinicznym SUM, uwzględniając lokalizację Wydziału oraz liczbę zgłoszeń studenckich. Doktorantów ze względów organizacyjnych zgłoszono do Górnośląskiego Centrum Medycznego im. Prof. L. Gieca SUM w Katowicach (Katowice, ul. Ziołowa 45/47).

Natomiast indywidualne zgłoszenia studentówi pracowników Uczelni wysłane za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie poprzez formularz zgłoszeniowy) m.in. do Centrum Informatyki i Informatyzacji nie mogły ze względów formalnych zostać przekazane szpitalom węzłowym. Zatem osoby te powinny wypełnić formularz, który będzie dostępny w styczniu.

Pytania w powyższej kwestii proszę kierować wyłącznie w formie elektronicznej z kont uczelnianych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając równocześnie numer telefonu, celem ułatwienia komunikacji.

Więcej informacji na temat Narodowego Programu Szczepień znajduje się pod linkiem:
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/narodowy-program-szczepien-przeciw-covid-19.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.