Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

uwaga komunikat

Komunikat z dnia 27.10.2020 r. Prorektora ds. Studiów i Studentów
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

Na podstawie Zarządzenia Nr 161/2020 z dnia 8.09.2020 r. Rektora SUM w Katowicach w sprawie: przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków Wspólnoty Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (z późn. zm.) uwzględniając decyzje Dziekanów Wydziałów SUM w Katowicach, skonsultowane z przedstawicielami Wydziałowych Rad Samorządu Studenckiego, uprzejmie informuję:

  1. Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu – w okresie od dnia 28 października 2020 r. do 13 listopada 2020 r., zajęcia prowadzone będą wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość przy wykorzystaniu infrastruktury i oprogramowania do komunikacji elektronicznej na wszystkich kierunkach i formach studiów prowadzonych w ww. Wydziale, z wyłączeniem: 6 miesięcznych praktyk zawodowych dla studentów VI roku kierunku farmacja, Praktycznej Nauki Zawodu dla studentów IV roku kierunku analityka medyczna oraz praktyk zawodowych dla kierunku analityka medyczna, biotechnologia medyczna, kosmetologia oraz farmacja.
  2. Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu, Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu, Wydział Nauk Medycznych w Katowicach oraz Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach zajęcia będą realizowane bez zmian tj. zgodnie z dotychczasowymi harmonogramami, opublikowanymi na stronie internetowej SUM.

 

W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną, zwłaszcza w placówkach medycznych, Dziekani Wydziałów SUM w Katowicach mają obowiązek na bieżąco monitorować wszelkie informacje w tym zakresie i mogą dokonać zmian w harmonogramach, z zachowaniem zapisów powołanego powyżej Zarządzenia Rektora SUM w Katowicach. Proszę o zapoznawanie się z informacjami zamieszczanymi na stronie internetowej Uczelni.

Zajęcia w formie kontaktowej winny być realizowane z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i panujących warunków epidemicznych.


Prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko
Prorektor ds. Studiów i Studentów

 

 

[Przesłano przez: Justyna Skolik]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.