Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Serdecznie zapraszamy 29 kwietnia br. w godz. 17:00-18:30 na bezpłatne, interdyscyplinarne webinarium dedykowane diagnostom laboratoryjnym: „Organizacja pracy laboratorium diagnostycznego w czasie i po pandemii COVID-19”.

Podczas panelu najlepsi eksperci z dziedziny immunologii, wirusologii, biochemii i mikrobiologii oraz klinicyści podzielą się swoją najnowszą wiedzą oraz doświadczeniami zdobytymi na przestrzeni ostatnich tygodni pracy związanej z diagnostyką wirusa SARS-Cov-2. W webinarium będą uczestniczyli specjaliści z SUM: Prof. dr hab. n. med. Bogdan Mazur z Katedry i Zakładu Mikrobiologii i Immunologii Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu SUM oraz Prof. dr hab.
n. med. Tomasz J. Wąsik, Kierownik Katedry i Zakładu Mikrobiologii i Wirusologii Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu SUM.

W czasie webinarium będzie możliwość zadawania pytań na żywo.

Rejestracja jest możliwa pod linkiem: https://zoom.us/webinar/register/WN_UyeeIgXhSM6nTfEcpT1o2Q

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2020