Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

laptop na stoliku

Lęk, niekontrolowane emocje czy konflikty rodzinne – z takimi sytuacjami mamy do czynienia w okresie izolacji spowodowanej epidemią koronawirusa. Jak sobie z nimi poradzić? Jak nie poddać się lękowi i nie dać się obezwładnić stresowi?

O skutecznych i sprawdzonych sposobach na odnalezienie się w nowej rzeczywistości opowiada Dorota Minta, psycholog i psychoterapeuta, w cyklu internetowych podcastów przygotowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Plan emisji podcastów:

• 31 marca: Lęk - co zrobić, by Tobą nie zawładnął?
  • 1 kwietnia: Izoluj się pozostając w kontakcie z innymi
  • 2 kwietnia: Kontrola - jak jej nie stracić?
  • 3 kwietnia: Konflikty w rodzinie - jak do nich nie dopuścić?
  • 4 kwietnia: Obniżenie nastroju - zrób nowy plan
  • 5 kwietnia: Lęk przed utratą pracy - jak sobie z nim poradzić?
  • 6 kwietnia: Techniki relaksacji - jak się zregenerować?
  • 7 kwietnia: Społeczna odpowiedzialność - myśl o innych
  • 8 kwietnia: Zespół stresu pourazowego - jak zadbać o swoją przyszłość?
  • 9 kwietnia: Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie

Podcasty będą publikowane na kanale YouTube – Akademia NFZ.

[Przesłano przez: Bożena Langner]

SUM © 2016-2020