Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

covid19 test

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną, działając w oparciu o § 3 ust. 3 Zarządzenia Rektora Nr 42/2020 z dnia 11.03.2020 r., z późn. zm., w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 wśród Członków Wspólnoty Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przy uwzględnieniu stanowiska Ministerstwa Zdrowia, wprowadzam dla Studentów VI roku kierunku farmacja, niżej wymienione, kolejne etapy postępowania, niezbędne dla uzyskania zaliczenia 6-miesięcznej praktyki zawodowej w aptece:

1. Przesłanie przez Studenta skanu „dzienniczka praktyk" oraz potwierdzeń szkoleń e-learningowych, zorganizowanych celem wypracowania / uzupełnienia brakujących godzin dydaktycznych, niezbędnych do ukończenia praktyki, do Opiekuna Dydaktycznego 6-miesięcznych praktyk zawodowych w aptece.

2. Przesłanie przez Opiekuna Dydaktycznego skanu opinii, zawierającej informację o dopuszczeniu studenta do zaliczenia przedmiotowej praktyki – w formie pracy zdalnej – Koordynatorowi 6-miesięcznej praktyki zawodowej w aptece.

3. Zaliczenie odbędzie się dnia 01.04.2020 r.

4. Przesłanie przez Opiekuna Dydaktycznego skanów kompletu dokumentów („dzienniczka praktyk" wraz z opinią Opiekuna Dydaktycznego) do Dziekanatu Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto, zobowiązuje się studenta do dostarczenia oryginału „dzienniczka praktyk" niezwłocznie po ustąpieniu zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego, nie później jednak niż przed odbiorem dyplomu ukończenia studiów.

Dziekan
Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu