Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

covid19 test

 

 

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną, działając w oparciu o § 3 ust. 3 Zarządzenia Rektora Nr 42/2020 z dnia 11.03.2020 r., z późn. zm., w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 wśród Członków Wspólnoty Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przy uwzględnieniu stanowiska Ministerstwa Zdrowia, wprowadzam dla Studentów VI roku kierunku farmacja, niżej wymienione, kolejne etapy postępowania, niezbędne dla uzyskania zaliczenia 6-miesięcznej praktyki zawodowej w aptece:

1. Przesłanie przez Studenta skanu „dzienniczka praktyk" oraz potwierdzeń szkoleń e-learningowych, zorganizowanych celem wypracowania / uzupełnienia brakujących godzin dydaktycznych, niezbędnych do ukończenia praktyki, do Opiekuna Dydaktycznego 6-miesięcznych praktyk zawodowych w aptece.

2. Przesłanie przez Opiekuna Dydaktycznego skanu opinii, zawierającej informację o dopuszczeniu studenta do zaliczenia przedmiotowej praktyki – w formie pracy zdalnej – Koordynatorowi 6-miesięcznej praktyki zawodowej w aptece.

3. Zaliczenie odbędzie się dnia 01.04.2020 r.

4. Przesłanie przez Opiekuna Dydaktycznego skanów kompletu dokumentów („dzienniczka praktyk" wraz z opinią Opiekuna Dydaktycznego) do Dziekanatu Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto, zobowiązuje się studenta do dostarczenia oryginału „dzienniczka praktyk" niezwłocznie po ustąpieniu zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego, nie później jednak niż przed odbiorem dyplomu ukończenia studiów.

 

Dziekan
Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Prof.dr hab.n.med. Krystyna Olczyk

 

 

[Przesłano przez: Beata Królikowska]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2021

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.