Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

rozmowa z psychologiem

Informujemy, że dla Studentów i Doktorantów SUM na komunikatorze skype działa konto Wsparcie Psychologiczne SUM. Wsparcia udzielają psycholodzy, pedagodzy i filozofowie - Pracownicy Katedry Nauk Społecznych i Humanistycznych Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach.
W najbliższym czasie uruchomimy stronę internetową pod adresem http://wsparciepsychologiczne.sum.edu.pl. Stale na platformie Facebook działa prowadzony przez Zakład Psychologii funpage Psychologia w SUMie https://www.facebook.com/psychologiawSUMie/ gdzie również na bieżąco zamieszczane są psychologiczne materiały edukacyjne i wspierające, a w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie wydarzeń.

Także studenci anglojęzyczni mogą korzystać ze wsparcia psychologicznego pracowników Katedry Nauk Społecznych i Humanistycznych Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach - uruchomione zostało w tym celu konto skype o nazwie: Psychological Support MUS

Aktualizowaną na bieżąco dostępność dyżurujących, studenci polsko i anglojęzyczni mogą sprawdzać (tak jak dla konta skype Wsparcie Psychologiczne SUM) pod następującym linkiem:

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2020