Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

rozmowa z psychologiem

 

 

Informujemy, że dla Studentów i Doktorantów SUM na komunikatorze skype działa konto Wsparcie Psychologiczne SUM. Wsparcia udzielają psycholodzy, pedagodzy i filozofowie - Pracownicy Katedry Nauk Społecznych i Humanistycznych Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach.
W najbliższym czasie uruchomimy stronę internetową pod adresem http://wsparciepsychologiczne.sum.edu.pl. Stale na platformie Facebook działa prowadzony przez Zakład Psychologii funpage Psychologia w SUMie https://www.facebook.com/psychologiawSUMie/ gdzie również na bieżąco zamieszczane są psychologiczne materiały edukacyjne i wspierające, a w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie wydarzeń.

Także studenci anglojęzyczni mogą korzystać ze wsparcia psychologicznego pracowników Katedry Nauk Społecznych i Humanistycznych Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach - uruchomione zostało w tym celu konto skype o nazwie: Psychological Support MUS

Aktualizowaną na bieżąco dostępność dyżurujących, studenci polsko i anglojęzyczni mogą sprawdzać (tak jak dla konta skype Wsparcie Psychologiczne SUM) pod następującym linkiem:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ChbDmpLi6NsTK__5IXre_wIqFlndiLHh1I5Esao0aOo/edit?usp=sharing

 

 


[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2021

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.