Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Ustawa 2.0

Szukaj

korytarz

KOMUNIKAT W SPRAWIE PRZEZNACZENIA DOMU STUDENTA NR 1 W KATOWICACH – LIGOCIE POD OBIEKT KWARANTANNOWY

 

Drodzy Studenci,

rozwój epidemii stawia przed nami wszystkimi nowe wyzwania, którym musimy sprostać. Dlatego na wniosek Wojewody Śląskiego Władze SUM zdecydowały o przeznaczeniu Domu Studenta nr 1 przy ul. Medyków 12a w Katowicach-Ligocie pod obiekt kwarantannowy.

Studenci zamieszkujący w Domu Studenta nr 1 zostali przeniesieni do sąsiedniego Domu Studenta nr 2. Decyzja ta została uprzednio wspólnie omówiona i uzyskała akceptację mieszkańców Domu Studenta nr 1, Rady Mieszkańców oraz Przewodniczącej Rady Uczelnianego Samorządu Studenckiego. Dziękujemy Wam za zrozumienie zaistniałej sytuacji ale w tym trudnym czasie zapewne przyjdzie nam podjąć niejedną trudną decyzję.

Rzeczy osób, które opuściły Dom Studenta nr 1 na okres zawieszenia zajęć dydaktycznych i udały się do miejsca zamieszkania zostaną umieszczone – w obecności Komisji złożonej z Członków Rady Mieszkańców Zespołu Domów Studenckich w Katowicach-Ligocie – w depozycie DS nr 1, gdzie zapewniamy, że będą bezpiecznie przechowane. Jak podaje Kierownik DS jest możliwość osobistego zabrania rzeczy przechowywanych w pokojach i część studentów z tego korzysta. Ze względu na dynamiczną sytuację, osoby, które są zainteresowane takim rozwiązaniem proszę o uczynienie tego niezwłocznie.

 

 

 

[Przesłano przez: Bożena Langner]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2021

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.