Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

koronawirus

Szanowni Państwo,

w związku z epidemią koronawirusa SARS CoV-2 służby sanitarno-epidemiologiczne proszą o wsparcie ich działalności podczas wykonywania badań laboratoryjnych.

Mając na uwadze, że wśród pracowników SUM jest szereg osób, które wykonują liczne zadania związane z diagnostyką laboratoryjną, zachęcam Państwa do wsparcia służb sanitarno-epidemiologicznych. Jako Społeczność akademicka Uczelni Medycznej jako pierwsi powinniśmy służyć pomocą w tak trudnej sytuacji.

Osoby wyrażające wolę udzielenia takiej pomocy proszone są o wypełnienie krótkiego formularza zawierającego dane:

1. imię i nazwisko,
  2. nazwa jednostki organizacyjnej SUM,
  3. numer telefonu,
  4. adres e-mail,
  5. posiadane kwalifikacje (np. diagnosta laboratoryjny, analityk medyczny itp.)

Wypełnienie formularza pozwoli następnie nawiązać szybki kontakt z osobami chcącymi poświęcić swój czas i wiedzę w sytuacji, gdyby taka pomoc okazała się niezbędna.

Formularz dostępny jest pod adresem:  https://epidemia.sum.edu.pl/

Prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki
Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

UWAGA: Dostęp do formularza możliwy jest z wykorzystaniem usługi studenckiego PROXY a w przypadku pracowników poprzez usługę Zdalnej Pracy jak również z sieci SUM.

SUM © 2016-2020