Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

KOMUNIKAT Nr 1/2020
Kanclerza Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
z dnia 16.03.2020 r.

działając na podstawie Regulaminu Organizacyjnego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wprowadzonego Zarządzeniem Rektora Nr 150/2019 z dnia 16.09.2019 r., w związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiczną ustala się, co następuje:

I. Wprowadza się obowiązek ograniczenia do minimum bezpośrednich kontaktów pracowników w pracy.

II. Podstawową formą korespondencji jest droga elektroniczna i kontakt telefoniczny. Jedynie w sytuacjach wyjątkowych można stosować formę papierową, z zastrzeżeniem pkt III.

III. Korespondencję w formie papierowej należy składać wyłącznie w kancelariach w dni robocze w godzinach od 11.00 do 13.00 zlokalizowanych w:

1) Katowicach ul. Poniatowskiego 15 - w pokoju nr 9,
2) Katowicach ul. Medyków 18 - w pokoju nr 11,
3) Sosnowcu ul. Jedności 8 - kampus E w pokoju nr 15,
4) Zabrzu pl. Traugutta 1 - pokój nr 21,
5) Zabrzu ul. Jordana 19 - budynek 6 pokój nr 1.

IV. Faktury Vat należy składać w kancelariach Uczelni lub przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (format PDF).

V. Obrót gotówkowy będzie odbywał się wyłączenie w Kasie Uczelni przy ul. Medyków 18 w Katowicach.

VI. Zaleca się aby w miarę możliwości w poszczególnych budynkach Uczelni pozostawić jedynie jedno wejście główne, które umożliwia monitorowanie liczby osób wchodzących do obiektu.

Kanclerz
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach