Uwaga

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje wszystkich użytkowników karnetów MultiSport (Benefit Systems S.A.), że z dniem 22.05.2018 r. na stronie www.benefitsystems.pl/multisport/ opublikowany został nowy Regulamin, z którego treścią można zapoznać się poprzez ww. stronę internetową w zakładce MultiSport/Regulamin lub pod poniższym linkiem.

Szczegółowy zakres zmian opisany jest w załączonej tabeli

Punkt Regulaminu

Stare brzmienie

Nowe brzmienie

Zakres zmian

5

W celu dołączenia do Programu wymagana jest zgoda Użytkownika na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych osobowych wyłącznie na potrzeby świadczenia usług w ramach Programu MultiSport. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Dane osobowe Użytkowników przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie niezbędnym do realizacji usługi w ramach Programu MultiSport na podstawie oświadczenia Użytkownika w przedmiocie przetwarzania danych osobowych złożonego przed zgłoszeniem swojego udziału w Programie MultiSport. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się pod adresem https://www.benefitsystems.pl/polityka-prywatnosci/. Pytania w zakresie danych osobowych należy kierować mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie pod numerem 22 242 42 42 lub listownie na adres Benefit Systems SA: Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa z dopiskiem „dane osobowe”.

Wskazano adres internetowy informujący o przetwarzaniu danych oraz sposób w jaki można uzyskać szczegółowych informacji.

6

Żądanie zaprzestania przetwarzania danych zgłoszone przez Użytkownika jest równoznaczne z rezygnacją z Programu MultiSport. W takiej sytuacji nastąpi dezaktywacja Karty tego Użytkownika oraz Kart osoby towarzyszącej lub dzieci zgłoszonych przez Użytkownika do Programu MultiSport z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego wskazanego w umowie zawartej z klientem, który na mocy tej umowy umożliwił Użytkownikom korzystanie z Programu MultiSport (dalej jako „Klient”).

Zamawianie Karty oraz udziału w Programie MultiSport jest w pełni dobrowolne, co oznacza, że Użytkownik samodzielnie podejmuje decyzję przy zgłoszeniu siebie oraz osób uprawnionych do Programu MultiSport (osób towarzyszących i dzieci). Użytkownik uprawniony jest do rezygnacji z usługi w dowolnym czasie na zasadach opisanych w umowie zawartej z Klientem, który na mocy tej umowy umożliwił Użytkownikom korzystanie z Programu MultiSport (dalej jako „Klient”). Rezygnacja z Programu MultiSport oznacza dezaktywację Karty Karty tego Użytkownika oraz Kart osoby towarzyszącej lub dzieci zgłoszonych przez Użytkownika do Programu MultiSport z końcem bieżącego okresu rozliczeniowego wskazanego w umowie zawartej z klientem.

Podkreślenie dobrowolnego przystąpienia do Programu MultiSport oraz podejmowania samodzielnych decyzji