Podatek

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PODATKU
DOCHODOWEGO OD OSÓB FIZYCZNYCH
ZA 2017 ROK

Wobec konieczności dostarczenia podatnikom informacji PIT – 11 w ustawowym terminie do końca lutego 2018 r., informujemy, że w dniach:
19 luty 2018 r. - 22 luty 2018 r.

w Dziale Płac przy ul. Poniatowskiego 15 w godzinach od  9.00 do 15.00 będą do odbioru informacje o uzyskanych dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowy za  2017 r. PIT – 11 wraz z zaświadczeniami zawierającymi informację o skorygowanych kosztach uzyskania przychodu z tytułu korzystania z praw autorskich i pokrewnych.

Roczne rozliczenie podatku podatnicy winni złożyć do właściwych (wg miejsca zamieszkania) Urzędów Skarbowych do dnia 30 kwietnia roku następującego po roku podatkowym. (art. 45 Ustawy z dnia 26.07.1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych – tekst jednolity).

Zaświadczenia o wynagrodzeniach osiągniętych w 2017 r. przez zatrudnionych w Uczelni emerytów i rencistów, którzy zgłosili w Dziale ds. Pracowniczych i Socjalnych otrzymanie decyzji ZUS zostaną przekazane do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pocztą do dnia 28 lutego 2018 r.

[Przesłano przez: Jolanta Łysek]

SUM © 2016-2018