Karnet

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, iż w dniu 11.12.2017 r. zostało zawarte Porozumienie pomiędzy firmą OK SYSTEM POLSKA S.A. i Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach.

W ramach porozumienia można zakupić karnet sportowy uprawniający do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju.

Oferta skierowana jest do pracowników, emerytów i rencistów SUM, a także członków ich rodzin oraz uczestników studiów doktoranckich i studentów SUM.

Karnety nie będą dofinansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Użytkownik będzie pokrywał pełen koszt karnetu we własnym zakresie.

Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Porozumienia, które zostało zawarte na czas nieokreślony.
W przypadku zainteresowania zakupem karnetu niezbędnym jest dokonanie zgłoszenia przez dedykowane strony:

od 1-go do 15-go dnia każdego miesiąca, co umożliwi korzystanie z karnetu od kolejnego miesiąca.

Zgodnie z zawartym Porozumieniem płatność za karnet za pierwszy miesiąc odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywana będzie indywidualnie przez Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej, w kolejnych miesiącach płatność będzie pobierana automatycznie. Pobór środków następować będzie do 17-go dnia każdego miesiąca.

Rezygnacja z karnetu możliwa jest od 1-go do 15-go dnia miesiąca poprzedzającego.

Za pomocą platformy internetowej Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może również samodzielnie dokonywać zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższa tabela przedstawia warunki korzystania z oferty:

Rodzaje MULTIPAKIETÓW I ICH CENY:

Karnet (pakiet) GOFIT:

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaj pakietu (karnetu)

Cena jednostkowa brutto

Pracownik, emeryt/rencista
i członkowie ich rodzin pow. 15 lat

Uczestnik

studiów doktoranckich

Dziecko pracownika do lat 15

Basen open

Karnet(pakiet)  FIT&MORE:

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaj pakietu (karnetu)

Cena jednostkowa brutto

Pracownik, emeryt/rencista
i członkowie ich rodzin pow. 15 lat

Uczestnik

studiów doktoranckich

2 x  w tygodniu

2 x  w tygodniu

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych

telefonicznie pod numerem: (32) 208 35 24 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział ds. Studiów i Studentów
telefonicznie pod numerem: (32) 364 10 11 lub mailowo aTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez: Wioletta Zientecka]

SUM © 2016-2018