Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Samolot

Uprzejmie informujemy, że w wyniku postępowania nr RZP/PN/54/16 prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na realizację zadania  pod nazwą: Kompleksowa obsługa w zakresie rezerwacji, sprzedaży i dostarczenia krajowych i zagranicznych (międzynarodowych, międzykontynentalnych) biletów lotniczych do siedziby lub w miejsce wskazane przez Zamawiającego w związku z odbywaniem podróży służbowych pracowników oraz wyjazdów krajowych i zagranicznych (międzynarodowych, międzykontynentalnych)  doktorantów i studentów  Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Członków Zespołów Badawczych, najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma WhyNotTravel.

 

        W związku z tym zakup biletów lotniczych dokonywany będzie wyłącznie przez upoważnione osoby:

  • Ewa Wola (zakup dla nauczycieli akademickich oraz pracowników niebędących nauczycielami akademickimi), 
    Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych, tel. 32) 208-35-23, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • Natalia Pniewska (zakup dla doktorantów)
    Dział ds. Studiów i Studentów Tel.  32) 208-35-07, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • Aleksandra Wilk (zakup dla studentów[1])
    Dział Karier Studenckich i Promocji Uczelni, tel. 32) 208-36-32, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mając na uwadze powyższe „wniosek o wyrażenie zgody na podróż służbową” (delegację) wraz z formularzem „zlecenie zakupu biletu” musi być złożony nie później niż 14 dni przed wyjazdem w Kancelarii SUM przy ul. Poniatowskiego 15 w Katowicach. (decyduje data zarejestrowania wniosku w Kancelarii SUM).

Jednocześnie każdy pracownik/Członek Zespołu Badawczego wyjeżdżający do krajów UE/EFTA zobowiązany jest do wyrobienia Karty EKUZ. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/zalatw-sprawe-krok-po-kroku/jak-wyrobic-karte-ekuz/.

W przypadku podróży służbowej do krajów nie należących do UE/EFTA pracownik/Członek Zespołu Badawczego zobowiązany jest do wykupienia komercyjnej polisy bez zwrotu kosztów ze strony Uczelni.

Powyższa zasada dotyczy również studentów oraz doktorantów, w przypadku wyjazdu zagranicznego w sytuacji, gdy Uczelnia pokrywa 100% kosztów wyjazdu.

Jednocześnie zobowiązuje się wszystkich pracowników SUM do aktywowania i obsługi adresu email, z uwagi na fakt, że firma WhyNotTravel będzie dostarczać bilet pocztą elektroniczną.

W przypadku sytuacji awaryjnych podczas podróży do dyspozycji osoby wyjeżdżającej jest 24 godzinny system alarmowy, siedem dni w tygodniu nie wyłączając dni świątecznych. Pod numerem telefonu będzie dostępna osoba, dokonująca czynności na rzecz pasażera, w szczególności czynności reklamacyjne. W przypadku zgłoszenia reakcja serwisu tj. od zgłoszenia do załatwienia sprawy nie może przekroczyć 4 godzin. Serwis alarmowy: tel. 724-010-003.

Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie www.sum.edu.pl w zakładce Uczelnia/Pracownik/Komunikaty i ogłoszenia, natomiast „zlecenie zakupu biletu” można pobrać z zakładki Uczelnia/Pracownik/Pliki do pobrania/Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych.


[1] w przypadku gdy Uczelnia pokrywa 100% kosztów wyjazdu, z wyłączeniem sytuacji, gdy Organizator zapewnia i zakupuje bilet


[Przesłano przez: Ewa Wola]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.