Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

W imieniu dr hab. n. o zdr. Agnieszki Młynarskiej, członkini Zarządu Association of Cardiovascular Nursing and Allied Professions (ACNAP) European Society of Cardiology oraz Przewodniczącej Membership & Communities Committee ACNAP, zapraszamy do dołączenia do Stowarzyszenia Pielęgniarek Kardiologicznych i Zawodów Pokrewnych (Association of Cardiovascular Nursing & Allied Professions - ACNAP) Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

– W ACNAP można znaleźć zespół oddanych profesjonalistów, którzy chętnie pomogą w zapewnieniu doskonałej opieki sercowo-naczyniowej. Niezależnie od tego, czy pracujesz w praktyce, edukacji czy badaniach, zapraszamy i zachęcamy do przyłączenia się do naszego stowarzyszenia – mówi dr hab. n. o zdr. Agnieszka Młynarska i dodaje: – Udział pracowników w takiej inicjatywie pozwoli na budowanie zespołów naukowych i edukacyjnych, umożliwi też pracownikom aplikowanie o granty naukowe i wyjazdowe oraz uczestniczenie w webinarach i kursach. Tego rodzaju zaangażowanie pracowników może być korzystne w przyszłych ocenach danego kierunku i wydziału.

28 sierpnia 2018 r. Zgromadzenie Ogólne Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Monachium przegłosowało podniesienie Rady ESC ds. Pielęgniarstwa Sercowo-Naczyniowego i Zawodów Pokrewnych do rangi stowarzyszenia, jednego z zaledwie siedmiu w ramach ESC. Od momentu powstania ACNAP jest dynamicznym i współpracującym stowarzyszeniem specjalizującym się w profilaktyce, rehabilitacji i leczeniu pacjentów z chorobami układu krążenia. ACNAP jest największą międzynarodową organizacją zrzeszającą pielęgniarki i pokrewnych specjalistów pracujących w kardiologii i reprezentuje interesy swoich członków zarówno w praktyce klinicznej, jak i w badaniach. Podstawowym celem ACNAP jest wspieranie pielęgniarek, elektroradiologów, fizjoterapeutów, dietetyków, ratowników medycznych, lekarzy i psychologów w celu zapewnienia jak najlepszej opieki pacjentom z chorobami układu krążenia i ich rodzinom.

ACNAP liczy ponad 6000 profesjonalistów na całym świecie, ponad 100 aktywnych wolontariuszy w Zarządzie i Komitetach ACNAP.

Inicjatywy:

  • Kongres: EuroHeartCare – kongres ACNAP
  • Edukacja: webinaria, galeria przypadków klinicznych, kursy online
  • Rozwój kariery: granty pielęgniarskie ESC, granty podróżne i program mentoringu
  • Czasopismo: European Journal of Cardiovascular Nursing, artykuły naukowe

Praktyczne narzędzia: podstawa programowa kształcenia ustawicznego pielęgniarek w warunkach sercowo-naczyniowych

Możliwość zapisu i więcej informacji dostępnych na stronie internetowej

https://www.escardio.org/Marketing/ACNAP-Membership-offer

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.