Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Informujemy, że od 26 stycznia 2023 r. zostanie wznowione działanie Punktu Konsultacyjno- Psychologicznego skierowanego do studentów z niepełnosprawnościami oraz potrzebujących profesjonalnego wsparcia psychologa w radzeniu sobie z problemami, studiujących w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.

Punkt Konsultacyjno- Psychologiczny jest zlokalizowany w Katowicach – Ligocie przy ulicy Medyków 18 w budynku Zakładów Teorii Medycyny (budynek D4-2) w pokoju nr 106 (1 piętro, naprzeciwko auli A2).

Dyżury Pani psycholog Soni Styrkacz w semestrze zimowym będą odbywać się według zamieszczonego niżej harmonogramu. Harmonogram na semestr letni zostanie podany w terminie późniejszym.

Ze względu na ułatwienie dostępu do porad i usprawnienie kontaktu ze specjalistką, by umówić się na spotkanie należy kontaktować się bezpośrednio z Panią Psycholog za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na pierwsze spotkanie prosimy o zabranie ważnej legitymacji studenckiej.

Uwaga: dla osób, które z uzasadnionych przyczyn nie mogą skorzystać ze wsparcia w Punkcie Konsultacyjno- Psychologicznym możliwe jest umówienie się na konsultację online (należy skontaktować się mailowo z Panią Psycholog w celu ustalenia tej formy spotkania). Na pierwszym spotkaniu online niezbędne jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej.

Umowa z psychologiem została zawarta do końca czerwca br.

Harmonogram- semestr zimowy:

01.2023: 16.00 - 19.00
02.2023: 16.00 - 19.00
02.2023 : 15.30 - 18.30
02.2023: 15.30 - 18.30

Dodatkowo informujemy, że obecnie planujemy uruchomienie Punktu konsultacyjno- psychologicznego w Zabrzu- Rokitnicy, o czym niezwłocznie Was powiadomimy, gdy Punkt będzie gotowy.

We are pleased to inform, that our Psychological Support Point for students is available again from January 26th, 2023.

All students of SUM in Katowice, those with any disabilities or those in need of emotional and psychological support are welcome to contact the Psychological Support Point. The Psychological Support Point is located in Katowice-Ligota, at 18 Medyków street, next to the Institute of Theory of Medicine (building D4-2) office no 106 (1st floor, in front of the auditorium A2).

Duty hours of the psychologist Ms Sonia Styrkacz – will take place during the winter semester in accordance with the schedule presented below. The schedule for the summer semester will be provided at the later date.

In order to make contacting Ms Styrkacz easier – you can contact her directly via the following email address: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

It is requested to show you valid students ID during the first meeting.

ATTENTION: for all those who, due to justified reasons, are not able to meet Ms Styrkacz in person can book online consultations (please contact her directly to establish the form of the consultation). During the first meeting you are obliged to show your valid student ID.

Please note that the agreement with the psychologist is valid by the end of June 2023.

The Schedule for the winter semester is as follows:

01.2023 – 4pm – 7pm
02.2023 – 4pm – 7pm
02.2023 – 3:30pm – 6:30pm

Important: SUM in Katowice plans to open the Psychological Support Point for students in Zabrze-Rokitnica as well. You will be informed regarding the new center once it is opened.