Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

W związku z art. 179 ust. 4 pkt 2 ustawy z dnia 3 lipca 2018 r. Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2022 r., poz. 1010, z późn. zm.) przypominam, iż przewody doktorskie wszczęte przed dniem 30 kwietnia 2019 r. i niezakończone do dnia 31 grudnia 2023 r. odpowiednio umarza się albo zamyka się.

Realizując obowiązek nałożony przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, w zakresie wewnętrznej organizacji przebiegu przewodów doktorskich prowadzonych w Śląskim Uniwersytecie Medycznych w Katowicach uprzejmie informuję, iż rekomendowanym terminem złożenia ostatecznej wersji rozprawy doktorskiej będzie dzień 31 stycznia 2023 r. Termin ten wynika z konieczności realizacji szeregu czynności administracyjnych, o których mowa w § 5-10 rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 19 stycznia 2018 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodzie doktorskim, w postępowaniu habilitacyjnym oraz postępowaniu o nadanie tytułu profesora (Dz. U. z 2018 r., poz. 261).

W związku z powyższym, uprzejmie proszę Promotorów oraz Doktorantów o podjęcie niezbędnych działań, mających na celu finalizację prac nad rozprawami doktorskimi.

Wszelkich informacji o powyższym udzielają pracownicy biur Sekcji ds. Rozwoju Naukowego Centrum Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM, posadowionych przy Wydziałach Uczelni, w zależności od miejsca, w którym procedowany jest administracyjnie przewód doktorski , tj. odpowiednio:

Sekcja ds. Rozwoju Naukowego przy Wydziale Nauk Medycznych w Katowicach,
ul. Medyków 18, 40-752 Katowice, tel: 32 208 8671, email do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekcja ds. Rozwoju Naukowego przy Wydziale Nauk Medycznych w Zabrzu,
pl. Traugutta 2, 41-800 Zabrze, tel: 32 370 5292, email do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekcja ds. Rozwoju Naukowego przy Wydziale Nauk Farmaceutycznych
w Sosnowcu, ul. Jedności 8, 41-200 Sosnowiec, tel: 32 364 1145, email do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekcja ds. Rozwoju Naukowego przy Wydziale Nauk o Zdrowiu w Bytomiu,
ul. Piekarska 18, 41-902 Bytom, tel: 32 397 65 47, email do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl - sprawy prowadzone przez pracowników biura Sekcji ds. Rozwoju Naukowego przy Wydziale Nauk o Zdrowiu w Katowicach zostały przeniesione do biura przy Wydziale Nauk o Zdrowiu w Bytomiu.

Z wyrazami szacunku

prof. dr hab. n. med. Katarzyna Mizia-Stec

Prorektor ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej

Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

 

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu
 

"Wydział Zdrowia Publicznego w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2023

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.