Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

Szanowni Państwo,

W imieniu Wydawnictwa Naukowego PWN zapraszamy Państwa do programu „Pakiet dla wykładowcy od PWN". W ramach akcji Wydawnictwo oferuje:

• bezpłatny 30-dniowy dostęp online do całego księgozbioru PWN i PZWL
  • w czytelni on-line https://libra.ibuk.pl/ksiazki
  • po tym okresie nielimitowany dostęp do nowości PWN i PZWL z ostatniego miesiąca (bez konieczności wykupowania abonamentu)
  • rabaty 25% na książki papierowe i 30% na e-booki PZWL
  • dostęp do dodatkowych materiałów w newsletterze - webinary, e-booki, prezentacje.

Aby skorzystać z Pakietu dla Wykładowcy należy:

1. Założyć konto na stronie https://libra.ibuk.pl/ksiazki
  2. Wypełnić formularz na stronie https://wykladowca.pwn.pl/
  3. Poczekać na zweryfikowanie zgłoszenia przez Biuro Obsługi - jeśli weryfikacja przebiegła pomyślnie, osoba zarejestrowana otrzymuje na podany w formularzu adres mailowy wiadomość z potwierdzeniem i wszystkimi informacjami dotyczącymi rabatu i korzystania z pakietu (jeśli taka wiadomość nie dotrze, należy sprawdzić SPAM)
  4. Następnie co miesiąc użytkownicy otrzymują Newsletter z listą dostępnych
  5. w pakiecie książek oraz dodatkowymi materiałami dla wykładowców.