Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Kandydat / Admission

En

Logo SUM

Otwarty Nabór Partnera Konsorcjum na podstawie zapisów pkt. 2.5.2. Regulaminu konkursu ogłoszonego przez Agencję Badań Medycznych na niekomercyjne badania kliniczne lub eksperymenty badawcze w obszarze chorób kardiologicznych, neurologicznych, nefrologicznych, ginekologicznych oraz urologicznych - konkurs numer: ABM/2022/3 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach ogłasza otwarty nabór partnera do Konsorcjum tworzonego w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu dotyczącego niekomercyjnych badań klinicznych oraz eksperymentów badawczych w kardiologicznym, neurologicznym, nefrologicznym, ginekologicznym oraz urologicznym obszarze terapeutycznym.

Ostateczny termin składania ofert 17.10.2022 r.

1. Zgłoszenie musi zostać nadesłane nie później niż 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia na stronie internetowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, tj. do dnia 17.10.2021 r. . do godziny 24:00 - Decyduje data wpływu oferty zgłoszenia do Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
  2. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naboru partnera prosimy o kontakt ze Śląskim Centrum Wsparcia Badań Klinicznych (w organizacji) , tel.: 32 479 6112, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz ofertowy
Klauzula RODO