Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Kursy przygotowawcze z biologii i chemii do egzaminu maturalnego

Dziekan Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w kursach przygotowawczych z biologii i chemii do egzaminu maturalnego pn. „Biologia i Chemia w SUMie nie taka straszna”

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych nauczycieli akademickich, w grupach maksymalnie 20 osobowych. Każdy blok zajęć składa się z 30 godzin zajęć dydaktycznych, które będą realizowane w soboty na terenie Wydziału Nauk o Farmaceutycznych w Sosnowcu (ul. Jagiellońska 4). Pierwsze lekcje odbędą się 15 października. Opłata za udział w bloku tematycznym wynosi 500 zł.

Wszystkich zainteresowanych projektem zapraszamy do udziału w rekrutacji, która trwa do 18.09.2022 r. Nabór odbywa się drogą elektroniczną.
Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://forms.sum.edu.pl/formularze/oPs12D

Więcej informacji na temat kursów: https://kursy-przygotowawcze.sum.edu.pl/