Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

En

Informujemy, że Powiat Strzyżowski ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium studentom kształcącym się na kierunku lekarskim.

Zasady przyznawania stypendium przez Zarząd Powiatu Strzyżowskiego określa Uchwała nr 144/2022 z dnia 27 lipca 2022 r.:

Jednocześnie wszelkie informacje nt. przyznawania stypendium  oraz naboru wniosków znajdują się na stronie:

Wnioski należy składać w terminie do dnia 30.09.2022 r. osobiście w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Strzyżowie lub przesłać pocztą (decyduje data wpływu) na adres Starostwo Powiatowe w Strzyżowie, ul. Przecławczyka 15, 38-100 Strzyżów lub na adres: //Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje dotyczące ubiegania się o przyznanie ww. stypendium wraz z dokumentami jakie należy złożyć są dostępne na stronie powiatu pod adresem: www.strzyzowski.pl (BIP - zakładka „Stypendia”) oraz w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Strzyżowie pod numerem tel. 17 2765 000 w. 38.