Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

laureaci - portrety

W dniu 19 października 2020 r. w trakcie Internetowego XVI Forum Rynku Zdrowia wybrani zostali Laureaci Portretów Polskiej Medycyny 2020.

Jak co roku redakcyjna kapituła magazynu i portalu Rynek Zdrowia wyróżniła wybitnych lekarzy, znakomitych menedżerów ochrony zdrowia, a także tych, którzy dzięki swojej pracy i zaangażowaniu przyczyniają się w szczególny sposób do dbałości o sprawne funkcjonowanie systemu opieki zdrowotnej.

W gronie tegorocznych Laureatów Menedżerów Rynku Zdrowia (placówek publicznych) znalazła się Klaudia Rogowska – dyrektor Górnośląskiego Centrum Medycznego im. Prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Pani Dyrektor Klaudii Rogowskiej oraz pozostałym tegorocznym Laureatom składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia wszechstronnego rozwoju kierowanych przez nich placówek medycznych.

[Przesłano przez: Patrycja Matusińska]

SUM © 2016-2020