Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Szanowni Państwo,

Zgodnie z podaną do publicznej wiadomości przez Pana Matusza Morawieckiego Premiera RP, informacją o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń w zakresie funkcjonowania siłowni i zajęć fitness z przykrością informujemy, od soboty 17.10.2020 r. zostanie wstrzymane funkcjonowanie siłowni oraz zajęcia fitness w Klubie sportowym „MedykGym".

W związku z powyższym zapraszamy do korzystania ze ściany wspinaczkowej. Zachęcamy Was także do kontynuowania aktywności fizycznej w warunkach domowych
– o zajęciach fitness prowadzonych on-line będziemy informować na bieżąco na fanpage'u i stronie internetowej.

Przed wizytą na ścianie wspinaczkowej, skontaktuj się z recepcją Klubu – liczba osób mogących skorzystać ze ściany jest ograniczona.

Informujemy, że zakupione dotychczas karnety na zajęcia prozdrowotne i fitness, które nie utraciły ważności w dniu 17.10.2020 r. pozostaną ważne do wykorzystania.

[Przesłano przez: Karolina Rzepiejewska]

SUM © 2016-2020