Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Szanowni Państwo,

przypominamy, że nabór zgłoszeń do piątej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice potrwa do 6 listopada 2020 r.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów (naukowców, doktorantów, studentów, koła naukowe, ale również osoby zajmujące się nauką amatorsko) do zaprezentowania swoich fascynacji podczas święta śląskiej nauki w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach!
Podobnie jak w poprzednich latach czekamy na Wasze zgłoszenia zawierające wszelkiego rodzaju aktywności, którymi chcielibyście wzbogacić program ŚFN, a zatem stanowiska pokazowe, warsztaty, wykłady, wystawy i inne formy, dzięki którym można popularyzować naukę.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie https://www.slaskifestiwalnauki.pl/.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją, w której znajdą Państwo wiele wskazówek dotyczących uczestnictwa w wydarzeniu. Instrukcja dostępna jest pod adresem: https://admin.slaskifestiwalnauki.pl/sites/default/files/instrukcja_nabor_5.sfn.pdf?_ga=2.192472930.950884388.1601878701-1223278297.1601878701

Do Państwa dyspozycji pozostaje biuro organizacyjne festiwalu (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 359 23 25), pomocą służyć będą również koordynatorzy merytoryczni poszczególnych obszarów – ich dane kontaktowe dostępne są w zakładce „Kontakt".

Gorąco zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w festiwalu oraz do informowania o nim innych potencjalnych uczestników!

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2020