Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo SUM

Informujemy, że JM Rektor wystąpił do Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o jednoznaczną interpretację § 21 ust. 3 Rozporządzenia z dnia 27 września 2018 r. w sprawie studiów tj. trybu postępowania z legitymacjami studenckimi absolwentów studiów I stopnia, którzy podejmują studia II stopnia w tej samej uczelni.

Zgodnie ze stanowiskiem Resortu, pozostawienie studentom studiów II stopnia elektronicznych legitymacji studenckich, które były wydane na studiach I stopnia jest akceptowalne.
W związku z powyższym Dziekani Wydziałów SUM zostali poproszeni o stosowanie się do ww. interpretacji.
Dzięki powyższemu stanowisku i zachowaniu ważności legitymacji ze studiów I stopnia, studenci nie będą obarczeni dodatkowymi kosztami związanymi z wydaniem nowej legitymacji.

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2020