Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Logo SUM

W związku sytuacją sanitarno-epidemiologiczną oraz uwzględniając rekomendację JM Rektora SUM zawartą w § 2a Zarządzenia nr 42/2020 z dnia 11 marca 2020 r. (ze zmianami), a także mając na uwadze zapewnienie ciągłości realizacji przewodów doktorskich prowadzonych przez Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, informuję o możliwości przeprowadzania egzaminów doktorskich za pośrednictwem platformy: https://elearning-stream.sum.edu.pl

Jest to wygodny i bezpieczny system telekonferencyjny umożliwiający rozmowę i zadawanie pytań w grupie uczestników spotkania.
Celem ewentualnego zagłosowania nad wynikiem egzaminu przez Członków Komisji Egzaminacyjnej Uczelnia udostępnia zewnętrzną platformę do głosowań elektronicznych dostępną pod adresem: http://rada24.pl
Dostęp do ww. systemów możliwy będzie po uprzednim zgłoszeniu „spotkania” na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W treści zgłoszenia należy podać:
1. nazwę Zespołu, w ramach którego planowane jest spotkanie,
2. dokładną datę i godzinę spotkania,
3. proponowaną nazwę „Zespołu” oraz listę użytkowników (imiona, nazwiska, adresy email), np. Komisja Egzaminacyjna dla Imię i nazwisko z np. historii medycyny.

Niezbędnym do przeprowadzenia egzaminu online przy pomocy naszej platformy jest, aby każdy z członków Komisji Egzaminacyjnej oraz osoba egzaminowana posiadała w tym samym czasie:
• komputer z dostępem do Internetu (najlepiej Internet szerokopasmowy zapewniający dobry transfer),
• kamerę (wiele laptopów ma wbudowaną kamerę,
• mikrofon (jw.),
• głośniki (jw.).
W odpowiedzi na każde ww. zgłoszenie otrzymają Państwo m.in. szczegółową instrukcję do logowania do ww. programów.
W przypadku pytań proszę o kontakt z Sekcją ds. Rozwoju Naukowego SUM, w zależności od miejsca prowadzenia przewodu doktorskiego, lista kontaktów: https://nauka.sum.edu.pl/kontakt/#toggle-id-2

 

prof. dr hab. n. med. Katarzyna Mizia-Stec
Dyrektor Szkoły Doktorskiej
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

 

[Przesłano przez: Mariusz Miśkiewicz]

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.