Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Logo SUM

Na podstawie Zarządzenia nr 56/2020 z dnia 31.03.2020 r. Rektora SUM w Katowicach przedłuża się przypadający od dnia 12 marca 2020 r. termin wniesienia opłat. W związku z powyższym, do dnia 15 maja 2020 r. należy uiścić należności za:

1) kształcenie na studiach niestacjonarnych;
2) powtarzanie określonych zajęć z powodu niezadowalających wyników w nauce;
3) kształcenie na studiach w języku obcym;
4) prowadzenie zajęć nieobjętych programem studiów;
5) prowadzenie studiów podyplomowych, kursów dokształcających oraz szkoleń;
6) kształcenie cudzoziemców na studiach stacjonarnych w języku polskim.

Z tytułu wydłużenia terminów wniesienia opłat, o których mowa powyżej nie będą naliczane odsetki ustawowe za opóźnienie zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Ponadto informujemy, że wydłużenie terminów nie dotyczy opłat związanych z rekrutacją i wydaniem dokumentów związanych z przebiegiem studiów.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią Zarządzenia, a w przypadku pytań prosimy o ich kierowanie do Centrum Dydaktyki 32 208 36 57 lub 208 36 72 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Announcement regarding the extension of payment deadlines of certain fees for educational services provided at the Medical University of Silesia in Katowice

Pursuant to Regulation No. 56/2020 of 31/03/2020, of the Rector of the Medical University of Silesia the deadline for paying fees from those with due date from March 12, 2020. Accordingly, due date May 15, 2020 is established for payments for:

1) education of extramural students;
2) repeating specific courses due to unsatisfactory academic progress;
3) academic education in a foreign language;
4) running extracurricular courses not covered by the study program;
5) postgraduate studies, continuing education courses and training;
6) foreigners education of intramural studies in the Polish language.

Due to the extension of the deadlines for payment of the fees referred to above, no statutory interest will be charged for delay in accordance with applicable regulations. In addition, please be informed that extending the deadlines does not apply to fees related to the issue of documents related to the course of studies

Please be encouraged to read the full content of the Regulation, and in case of any question occurs, please contact the Didactics Center: 32 208 36 57, 208 36 72 or via email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez: Aleksandra Wilk]

SUM © 2016-2020