Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Apteka

 

Uprzejmie informujemy, że pismem z dnia 31 marca 2020 r. Pani Józefa Szczurek-Żelazko, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia, poinformowała Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych, Izbę Fizjoterapeutów oraz Naczelną Izbę Aptekarską, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju Uczelnie mogą przed sporządzeniem dyplomu ukończenia studiów, wydawać elektronicznie zaświadczenia o ukończeniu studiów. Prosimy o zapoznanie się z treścią ww. pisma.

 

W związku z powyższym z uwagi na fakt, iż studenci ostatniego roku kierunku farmacja zakończyli 6 miesięczną praktykę zawodową w aptece, po zaliczeniu testu otrzymają zaświadczenie o ukończeniu studiów.
Wydane przez Dziekana Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu SUM w Katowicach zaświadczenie umożliwi ubieganie się przez tegorocznych absolwentów kierunku farmacja o prawo wykonywania zawodu farmaceuty.
Wystawione w formie elektronicznej zaświadczenie zawierać będzie takie dane jak: kierunek studiów, czas trwania studiów, czas trwania praktyki zawodowej, datę i rodzaj uzyskanego tytułu zawodowego, co zostanie potwierdzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym i przesłane na adres poczty elektronicznej Absolwenta.


[Przesłano przez: Justyna Skolik]

Pismo

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.