Logo BIP Logo projekt�w EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Szkoła doktorska

Doktoraty / Habilitacje

Kandydat / Admission

Biznes

Kontakt

En

Ustawa 2.0

Szukaj

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi wymogami, według których będzie przebiegać ewaluacja dyscyplin naukowych w 2021 r., wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uprzejmie informuję, że na stronie internetowej www.biblioteka.sum.edu.pl dostępny jest moduł doradczy, który został przygotowany przez firmę Splendor i opiera się na zasobach bazy Bibliografia Publikacji SUM. W module tym pracownicy naukowi, którzy wskazali dyscyplinę/dyscypliny, mogą uzyskać wykaz i sumę slotów, a także wartości punktowe udziałów jednostkowych dorobku indywidualnego i dla danej dyscypliny, co pozwala na szybką ocenę dorobku w przyszłej ewaluacji.

Dodam, że baza Bibliografia Publikacji SUM w ostatnich dniach została uzupełniona o funkcjonalność umożliwiającą analizę slotów i wartości punktowej udziałów jednostkowych dla dorobku autora/autorki lub wybranych publikacji. W dniu 05.02.2020 r. na kanale Youtube zamieszczono film pt. „Sloty w Bibliografii Publikacji SUM”, który prezentuje wykorzystanie wymienionej wyżej funkcji.

Zachęcam Państwa do korzystania z dostępnych na stronie internetowej www.biblioteka.sum.edu.pl modułów objaśniających sposoby obliczania dorobku naukowego i prezentujących różnorodne funkcje programu Expertus oraz śledzenia bieżących komunikatów, poradników i filmów instruktażowych zebranych w zakładce Biblioteki „Publikacje w ewaluacji 2021”.

Wyrażam nadzieję, że powyższe będzie stanowiło dla Państwa istotne udogodnienie podczas najbliższej ewaluacji, przyczyniając się do wysokiej oceny reprezentowanych dyscyplin.


Rektor
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki


[Przesłano przez: z-ca Kanclerza SUM, dr n. o zdrowiu Justyna Misiak]

 

 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu
 

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
 

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
 

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe.
Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
 

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

Polityka prywatności dla stron internetowych SUM

Deklaracja dostępności

SUM © 2016-2022

 

 

 

logo sum

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.