Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

Z przyjemnością mam zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia Zabrza zimową porą. Planujemy kolejną VI edycję konferencji naukowo-szkoleniowej „Zabrzańskie Dni Neurologii" w dniach 7-8 luty 2020 roku.

Program spotkania, jak co roku będzie dedykowany najnowszym doniesieniom z zakresu diagnostyki i leczenia SM, udaru mózgu, padaczki, chorób neurozwyrodnieniowych i nerwowo-mięśniowych, neurorehabilitacji oraz bólów głowy. Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęli znamienici polscy wykładowcy, będący ekspertami w różnych dziedzinach neurologii. Ponadto, chcemy podzielić się dotychczasowymi doświadczeniami w leczeniu rdzeniowego zaniku mięśni. Podczas spotkania planujemy także podjęcie tematów interdyscyplinarnych takich jak leczenie zaburzeń nastroju w gabinecie neurologa, czy trudności diagnostyki neurologicznej w gabinecie lekarza rodzinnego.

Wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom i oczekiwaniom w tegorocznej konferencji kontynuujemy dodatkowe sesje warsztatów szkoleniowych oraz sesję młodych neurologów.

Dziękując za duże zainteresowanie dotychczasowymi edycjami konferencji serdecznie zapraszamy Państwa ponownie do Zabrza – gwarantując za sprawą doskonałych Wykładowców bardzo wartościowy program naukowo-szkoleniowy oraz mile spędzony czas w gronie Kolegów.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Dr hab. n. med. Monika Adamczyk-Sowa
Kierownik Katedry i Kliniki Neurologii w Zabrzu SUM

Pełne informacje o konferencji gotowe do pobrania w formie PDF