Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Uwaga

Rada Seniorów Miasta Sosnowca zaprasza Seniorki i Seniorów z Sosnowca na dyżury Rady, które odbywają się przy ul. Warszawskiej 9/10

Sosnowiec logo

Szanowni Państwo,
Miejski Rzecznik Konsumentów w Sosnowcu zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Urzędu Komunikacji Elektronicznej, które odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Sosnowcu w dniu 17 maja 2018r. o godzinie 10:00. Spotkanie jest organizowane w ramach prowadzonej przez UKE kampanii edukacyjnej skierowanej do Seniorów „Wiem co podpisuję”.

Plakat

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa serdecznie do udziału w V Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej pt. „Trzy siostry lęku: agresja, nienawiść i trauma” , która odbędzie się w dniach 08 - 09. 06. 2018 roku w Auli prof. Witolda Zahorskiego w Katowicach-Ligocie przy ul. Medyków 18 w Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Uwaga

Samorząd UTW SUM organizuje wycieczkę do miasta i zamku Piastów Ślaskich w Brzegu  w dniu 26 kwietnia 2018 (czwartek)
Wyjazd o godz. 7.30 z parkingu przy Teatrze Zagłębia, powrót ok.19.30-20.00

Koszt wycieczki 75 zł od osoby.
W cenie: przejazd autokarem, ubezpieczenie, wstępy do obiektów, przewodnicy i obiad.
Zapisy na wycieczkę 10 kwietnia przed wykładem od godz.15.

W imieniu samorządu
Jolanta Longosz

[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

Olimpiada

REJESTRACJA ORGANIZACJI I ZAWODNIKÓW BĘDZIE MOŻLIWAOD DNIA 26 MARCA 2018R.

SUM © 2016-2018