Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Uwaga

Ze względu na duże zainteresowanie projekcją filmu "Dwóch papieży" organizujemy dodatkową projekcję.

17 stycznia | piątek

Filmowy Klub Seniora

15.00 Dwóch papieży, reż. F. Meirelles, Argentyna, USA, Wielka Brytania, Włochy, 2019, 125 min

[Przesłano przez: Magdalena Kimsa-Dudek]

WAŻNE OGŁOSZENIE

Zapisy na gimnastykę (z ważną legitymacją) 28.01.2020r, przed i po wykładzie przyjmują członkinie samorządu Słuchaczy UTW.

Jeśli skończyłeś 60 lat warto wyrobić sobie

Muzykoterapia dla Seniorów

Zajęcia odbywają się w Filharmonii Śląskiej w Katowicach,
w piątki o godzinie 12.00.
Koszt 1 spotkania 10 zł.

Terminy spotkań