image Skip to main content.   Skip to menu   Search

 

Uczelnia

Nauka

Biblioteka

Student

Kandydat

Biznes

Kontakt

En / Ru

Szukaj

 
 
Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
piknik "Łączymy pokolenia"

Uwaga

Rada Seniorów Miasta Sosnowca zaprasza Seniorki i Seniorów z Sosnowca na dyżury Rady, które odbywają się przy ul. Warszawskiej 9/10

Sosnowiec logo

Szanowni Państwo,
Miejski Rzecznik Konsumentów w Sosnowcu zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Urzędu Komunikacji Elektronicznej, które odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Sosnowcu w dniu 17 maja 2018r. o godzinie 10:00. Spotkanie jest organizowane w ramach prowadzonej przez UKE kampanii edukacyjnej skierowanej do Seniorów „Wiem co podpisuję”.

Plakat

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa serdecznie do udziału w V Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo - Szkoleniowej pt. „Trzy siostry lęku: agresja, nienawiść i trauma” , która odbędzie się w dniach 08 - 09. 06. 2018 roku w Auli prof. Witolda Zahorskiego w Katowicach-Ligocie przy ul. Medyków 18 w Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

Uwaga

Samorząd UTW SUM organizuje wycieczkę do miasta i zamku Piastów Ślaskich w Brzegu  w dniu 26 kwietnia 2018 (czwartek)
Wyjazd o godz. 7.30 z parkingu przy Teatrze Zagłębia, powrót ok.19.30-20.00

Koszt wycieczki 75 zł od osoby.
W cenie: przejazd autokarem, ubezpieczenie, wstępy do obiektów, przewodnicy i obiad.
Zapisy na wycieczkę 10 kwietnia przed wykładem od godz.15.

Zapraszamy

W imieniu samorządu
Jolanta Longosz


[Przesłano przez: Agnieszka Synowiec-Wojtarowicz]

 

 

image
 

Wydział Lekarski z OLD - Zabrze

Kierunki lekarski i lekarsko-dentystyczny. 43 Katedry i 4 jednostki samodzielne. Tradycja sięgająca 1946 roku. Bogate zaplecze naukowo-badawcze i dydaktyczne.
image
 

Wydział Lekarski - Katowice

Kierunki: lekarski oraz neurobiologia. Wydział to ponad 340 nauczycieli akademickich oraz 40 katedr, 34 kliniki, 18 zakładów i 4 oddziały kliniczne. Na terenie Wydziału znajduje się nowoczesne Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.
image
 

Wydział Farmaceutyczny

Kierunki: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia. Bogata baza dydaktyczno-naukowa w nowoczesnym kampusie dydaktycznym oraz atrakcyjne zaplecze sportowe.
image
 

Wydział Nauk o Zdrowiu

Powołany w 2001 roku. Kierunki studiów: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia, coaching medyczny. Studia doktoranckie i studia podyplomowe. Bogata baza naukowo-dydaktyczna oraz zaplecze sportowe
image
 

Wydział Zdrowia Publicznego

Unikalne kierunki: Zdrowie Publiczne oraz Dietetyk. Istnieje od 2001 roku. Funkcjonuje na bazie 12 jednostek naukowo dydaktycznych. Studia magisterskie i licencjackie.

Fundusze Europejskie

Serwisy internetowe Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wykorzystują pliki cookie w zakresie niezbędnym do ich prawidłowego funkcjonowania oraz w celu dostosowywania i poprawiania sposobu ich działania. Więcej informacji polityka cookies SUM

SUM © 2016-2018

 

 

 

logo sum bottom

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY w Katowicach
ul. Poniatowskiego 15
40-055 Katowice
tel. 32 208 3600
NIP: 634-000-53-01
REGON: 000289035

Redagowanie i administracja: Centrum Informatyki i Informatyzacji
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.