Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Muzykoterapia dla Seniorów

Zajęcia odbywają się w Filharmonii Śląskiej w Katowicach,
w piątki o godzinie 12.00.
Koszt 1 spotkania 10 zł.

Terminy spotkań

6.12 | 14.02 | 28.02 | 13.03 | 27.03 | 17.04 | 8.05 | 22.05

Logo MCK

Szanowni Państwo
serdecznie zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej na wydarzenia kulturalne w Nowy Roku 2020. W repertuarze znajdą Państwo: spektakle teatralne, koncerty, warsztaty i wykłady, a także imprezy dla dzieci.

W załączeniu przesyłamy szczegółowy repertuar na miesiące:
styczeń i luty 2020, a także szczegóły dot. wybranych wydarzeń,
które - mamy nadzieję - Państwa zainteresują.

Szczególnie chcielibyśmy polecić Państwu spektakl, który jest pierwszą własną produkcją teatralną MCK, mianowicie GITA STORY – śląską komedię muzyczną wg tekstu i w reżyserii Zbigniewa Stryja.
Na spektakl zapraszamy 13 stycznia i 2 lutego 2020 roku.

Będzie nam miło Państwa gościć w naszych progach.
Serdecznie zapraszamy!

Kinga Knapik
Kierownik dz. promocji i marketingu

MIEJSKIE CENTRUM KULTURY im. Henryka Bisty
ul. Piotra Niedurnego 69
41-709 RUDA ŚLĄSKA
Tel. 32 248 62 40 w.30
www.mckrudasl.pl [1]

Repertuar
Repertuar - seniorzy

[Przesłano przez: M. Kimsa-Dudek]

Uwaga

„Dawid" to po „Tobiaszu" i „Ewangelii według... Kobiet" trzecia produkcja artystyczna Teatru Franciszka. Premiera musicalu odbyła się w październiku 2017 roku w Katowicach, podczas obchodów Dnia Papieskiego na Śląsku.

Uwaga

Ze względu na duże zainteresowanie projekcją filmu "Downton Abbey" w Filmowym Klubie Seniora zorganizowany zostanie dodatkowy seans 25 listopada (poniedziałek) o 14.00.

Uwaga

Filharmonia Śląska zaprasza wzorem lat ubiegłych na próby otwarte wieczornych, piątkowych koncertów, raz w miesiącu, według poniższego harmonogramu :

SUM © 2016-2019