Logo BIP Logo projektw EU Skip to main content.   Skip to menu   Search

Witamy na Uniwersytecie Trzeciego Wieku SUM. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
komunikat

Mając na względzie obecną sytuację epidemiczną z przykrością zawiadamiamy, iż kolejna edycja Uniwersytetu III Wieku Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach w roku akademickim 2020/2021 nie zostanie uruchomiona w semestrze zimowym br. W zależności od przebiegu epidemii o dalszych decyzjach związanych z organizacją przedsięwzięcia i jego formule będziemy Państwa informować na bieżąco.

W lutym 2021 roku przeanalizujemy możliwość podjęcia funkcjonowania Uniwersytetu w semestrze letnim. O podjętej decyzji poinformujemy Państwa poprzez stronę internetową SUM. Powyższe działanie podyktowane jest troską o zdrowie uczestników Uniwersytetu III Wieku. Jednocześnie dziękujemy Państwu za obecność w poprzednich latach i jest nam ogromnie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Po wznowieniu zajęć w formie stacjonarnej zapraszamy i czekamy na Państwa!
W związku z zawieszeniem zajęć Uniwersytetu III Wieku w semestrze letnim w roku akademickim 2019/2020, opłaty z tytułu uczestnictwa zostaną przeksięgowane na poczet przyszłych opłat lub zwrócone na wniosek uczestnika. W tym celu proszę o kontakt z Panią Justyną Bula (nr telefonu: 32/208 35 07 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

[Przesłano przez: Justyna Bula]

Uprzejmie informuję, że ze względu na obecną sytuację epidemiczną w Polsce, w roku akademickim 2020/2021, w semestrze zimowym, realizacja wykładów została zawieszona. Jednocześnie informuję, że możliwość realizacji spotkań w semestrze letnim zostanie przeanalizowana, z uwzględnieniem aktualnych regulacji i wytycznych związanych z sytuacją epidemiczną i stosowna informacja zostanie zamieszczona na stronie internetowej UTW pod koniec roku. Serdecznie Państwa pozdrawiam i dbajcie o siebie, pamiętając o tym na co zwracaliśmy szczególną uwagę w trakcie naszych wykładów, czyli o właściwej diecie i regularnej aktywności fizycznej.

Katarzyna Pawłowska-Góral
Kierownik UTW

Uwaga

W związku z zaistniałą sytuacją Samorząd UTW informuje, że planowana wycieczka do Dolnego Śląska w tym terminie nie odbędzie się.

Magdalena Kimsa-Dudek

Logo SUM

Szanowni Państwo,

nawiązując do Komunikatu JM Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z dnia 2 marca br. dotyczącego zalecanych zasad postępowania w związku z rozprzestrzenianiem się kolejnych ognisk KORONAWIRUSA uprzejmie informuję, że wykłady począwszy od dnia 10 marca br. zostają zawieszone aż do odwołania. O terminie ponownego rozpoczęcia zajęć poinformujemy Państwa poprzez zamieszczenie informacji na naszej stronie internetowej www.utw.sum.edu.pl